Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet észrevenni nőként hogy az élettárs, párotok drogozik? Titkolja, tagadja, de 24 órában nem látni mit csinál.

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez felmerült benned, akkor annak biztos nyomós oka van. Miből gondolod, hogy drogozik?
2022. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Mostanság parajonás és kicsit bipoláris viselkedést mutat. Egyik pillanatban kedves, a másikban kis semmiségért dühöng(pl. nem birta egyből becsukni a fürdő ablakát).

Elfelejt dolgokat.

Ülés közben jár a lába.

Ezek nem voltak rá jellemzők. Pár hónapja tesz így.

2022. aug. 1. 15:03
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudom saccra mikor tunik el a haverjaival.

Hasmenései vannak.

3 naponta dühkitoresek.

Tudom mikor kell kerülnöm. Es en speciel szakítok is.

Valamint a kapcsolatunk elején elfogadtam a drogozast. Igy amikor üzletel ad vesz talalkozik cserebere megy, mindent elmond. Ha nem mondja el hol van, pedig videocset megy.

Tagadja hogy használná a szert ugyan de hasmenés düh néha letargia sírás, kb semmi nem normális amit csinál.

2022. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Folyt párom teljesen hisztrionikusnak hat(ez a szem.zavar leirás minden pontja illik rá, valamint ezen felül a nárcizmus is passzol)

2 értelmes megnyilvánulása nincs.

Ha lehengerlő, kenyérre kenhető, "szelíd", normális akkor épp manipulacios szakaszban van csak. Szoval akkor sem normális, amikor normálisan viselkedik, csak akkor úgy tűnik, és lehet vele olyankor normálisan lenni, de ez álcája csak.


A hisztrionikus zavar:

[link]



Valoszinusitem, amiert nárcisztikus azaz kisebbségi komplexusos önértékelési zavaros, figyelemhiányos, minden baja van, ezért drogozik.

2022. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Még a kapcsolatunk elején vettem észre, hogy mintha több személyisége lenne.

Először csak azt hittem biztos én vagyok kattos, de miután elmondta hogy napi szinten szerfogyasztó, összeállt a kép.


Volt a tiszta és a beállt állapot, valamint a megvonási tünetek. Na az utóbbiak elég szépre sikeredtek.

Tiszta pillanatában nem láttam semmit, majd mikor pl elköszöntünk, hazamentünk, rá pár órára már úgy hívott fel mint egy tök más ember. Ott már lehetett érezni a 180 fokos fordulatot, semmi összefüggő beszéd, vagy éppen lehetetlen tervek, ötletek, és a mézesmáz.


A mézesmázat azert emelném ki külön, mert csak ilyen állapotában volt velem érzéki szerető, józanul nem nagyon. Nagyon lerohasztotta azt a kevés önbizalmam is, hogy velem csak ugymond 'így lehet' lenni.

Pénze, megtakarítása semmi, önmagát is igen elhanyagolóan tartja (pl ruhákat nem vesz csak ha rommá szakadt, vagy rendes kaját).

2022. aug. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Párom is ilyen 180as

Beszélunk telefonon elmondom újra hogy el kellene engednünk egymást, stb. Elkezd sírni, letargia rész, azt mondja tegyük le, mert sírnia kell. (De eleve azt sem tudja hogy ahol éppen van, miert van ott, mert ő hazaindult)

10 perc mulva visszahív, összezavarom: kérdezem miért tűntél el 10.percre kivel beszéltél addig, hol voltál, erre össze vissza hadovál hogy x helyen van uton van haza, és elkezd megcsalassal vádolni ezen vitázunk egy sort. Aztan ujra megkérdezem ugyanabban a beszelgetésben mi történt 10 percig amig lerakott. Masik verziot mond y helyen van, de megy haza, és ismét megvádol megcsalással vagy hogy lenne valakim. Kérdezem ha 10 percről kerdezlek miert a megcsalás jut arrol eszedbe? Teljesen összefüggéstelenul beszélgetunk. Legszívesebben feltenném a netre is annyira logikátlan minden. Nincs 2 mondat kérdés és válasz ami összefüggne egymással. Aztán közlöm vele, hogy arra sem emlékszel nekem mit mondtál 10 perce, miért tetted le a telefont.

Aztán beugrik neki hogy sírt azért tette le. Azonnal átvált normálisba. Megint közli, hazafelé van úton.


Hazudik összevissza. De még értelmesen sem megy hazudnia.(3-4.voltam)

2022. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Neki minden reggel hányásai vannak mostanában...
2022. aug. 1. 16:25
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A drogosakkal ez az egyik legnagyobb baj amugy, hogy képtelenek egyenes válaszokra es konkretan nyiltan elmondani mindent akkor is, ha nincs tiltva a drog, meg semmi zsarolás nincs, és teljesen laza is vagy, esetleg néha vele is mész.

Összevissza mennek a hantázások, akkor is, ha azokra semmi szükség nincs, ez mellett bizalmat roncsolnak, es ez mellett olyan, mintha érzelmeik sem lennének, csak néha tulfűtött szerelem van, máskor mély letargia, vagy épp félelem megcsalástol paranoiák, fóbiák, néha normális szakasz, amikor mindent el akarnak hitetni manipulálnak.

Abszolut nincsenek a reálban.olyan mintha valami videojátékban, külön kreált fantáziavilágban lenne az agyuk.

És sok a személyiségzavaros megnyilvánulás bennük.

Te meg csak egy szereplő vagy a kitalált világukban de valójában ők "nincsenek itt", ahol mi. A reálban. Teljesen egy külön világban vannak agyban. Tisztán is.

2022. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg neki, hogy vagy elmegy orvoshoz veled, vagy ennyi volt.
2022. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

#6 kezet foghatnánk


Szintén ha merek kerdezni valamit, teljesen ártatlan semmiséget, addig csavarja a dolgot amíg fel hergeli magát. Egy összefüggéstelen katyvaszt alkot, támad, arrogáns, és persze a féltékenykedés. De az mindig.

Kerdeztem tőle egyszer, hogy esetleg a maga szemében nem látja a gerendát? Mert ő aztán tényleg adott okot a féltékenységre az exével, hónapokon keresztül. Ja nem, az úgy oké.

Szóval az ő kitalált valósága szent és sérthetetlen. Mindenért le leszek oltva, aztán mikor mennék jön a sírás. Meg hogy nem is mondott ilyeneket, én akarom megőrjíteni. Ja...

Környezetével ugyanilyen labilis, sehol sem tud megmaradni csak a drogos haverjaival.

2022. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!