Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beégetett a pasim, tapintatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beégetett a pasim, tapintatlan volt szerintetek is?

Figyelt kérdés

Mikor a haverjaival van mindig picit máshogy viselkedik és jobban kinyílik a szája. Itt volt ma délután két haverja és én is velük voltam, bekapcsolódtam a beszélgetésbe. El kellett mennem nagydologra és mikor onnan visszatértem ilyet szól a pasim: "Na kicsim, nyugtass meg, hogy egybemaradt a wc?" És elkezdtek röhögni. Pedig nem voltam hangos szerintem. Na mindegy. Minek kellet a haverjainak elmondania hogy kakilok? Szerintem undorító...


Csak rosszul esett és bunkóság szerintem. Ez nálam tapintatlanság mert mikor ketten vagyunk aranyos, tenyerén hordoz és nem enged magának ilyen poénokat.



2022. aug. 1. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Jajj megint te ?

Ez már fétis

2022. aug. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
40%

És?

Egyben maradt?

2022. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Biztos tudja mekkorát szoktál rottyantani és fél, hogy elreped a wc csésze a godzilla méretű adagodtól 💩
2022. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
17%
Csak engem izgat hogy milyen lett a produktum? Én egy alkarnyi vastag kábelt képzeltem el kakaóscsiga alakban tálalva. Szerintem amíg ott voltál a retyón a haverokkal is ment a sakkozás hogy vajon mit alakítasz odabent. 💩
2022. aug. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó. Ha ennyire izgat menj azt harapd bele a nevedet...
2022. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%
Kamu kérdés, de én egy olyan választ tudnék elképzelni ebben a szituban, hogy keményebbet szart.m mint amilyen a te fark.ad volt este.
2022. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Nehéz elhinni hogy valaki ekkora paraszt legyen, de a magam részeről még azt is hogy pont egy szűk buliban jön rád... Nekem még a páromhoz is idő kell, nemhogy a haverjaihoz.


De ha igaz, akkor tényleg bunkóság volt

2022. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem jelentettem be senkinek csak elmentem a mosdóba.
2022. aug. 1. 22:09
 9/13 anonim ***** válasza:
És fél nap múlva jöttél elő onnan?
2022. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
10 perc volt kb.
2022. aug. 1. 22:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!