Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdhet megszűnni a bizalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdhet megszűnni a bizalom?

Figyelt kérdés

Ez egy kicsit gyerekesen fog hangzani, de igazából már nem nagyon érdekel, csak ki akarom adni magamból mert az a baj hogy nem igazán tudok erről senkivel beszélni.


Barátnőmmel távkapcsolatban élünk és az a helyzet hogy kezdem azt hinni, már nem nagyon tudok bízni benne. Előttem volt egy srác aki egy évig igazából csak szórakozott vele, nem kellett neki semmi másra csak szexre, de ő mégis fülig szerelmes volt belé. Aztán 1-2 hónappal azután kezdtem el vele beszélni, hogy elvileg lezárták ezt a dolgot kettejük között. Korábban már nem egyszer volt ilyen hangulatingadozása és a fejemhez vágta hogy ő biztos csak egy "felejtő" nekem. Erről viszont szó sem volt. Tudni kell, hogy én előtte egy évig egyedül voltam. Mikor elkezdtünk beszélgetni még mesélt is nekem erről a gyerekről hogy milyen szarul érzi magát miatta, meg hogy nem tudja mit kezdjen vele. Mostanában viszont ez elmúlt. Na most jön a gyerekes része a dolognak, kicsit felhúztam magam azon hogy ilyet feltételez rólam, így kicsit utána néztem mind a kettőnek facebookon. Kiderült hogy oda vissza lájkolgatják egymás képeit már kb az év elejétől kezdve. Mikor mondtam neki hogy ez rosszul esik nekem, annyit kaptam válaszul, hogy ezek csak k*rva lájkok. Ezek után az is feltűnt, hogy egyre gyakrabban rejtegeti előlem a telefonját, ha mégis rálátok és írnak neki, folyamatosan húzza félre az értesítéseket meg a chatfejeket. Amíg mellette vagyok nem is válaszol senkinek. A lájkos eset utána mondta nekem hogy ha akarom letiltja a palit, de mondtam neki hogy nem kell, csak nem értem hogy azok után ami kettejük között volt, és főleg azután hogy már elvileg boldog az új kapcsolatában miért van erre szükség. Lényeg a lényeg, nem tiltotta le, de most ahogy a napokban ránéztem az oldalára láttam hogy jóval kevesebb ismerőse van mint korábban, de ez a gyerek még mindig ott van, mikor azt mondta nekem hogy kitörölte azokat akikkel már nem fog beszélni. Ha valakinek van valami véleménye erről azt szívesen meghallgatnám. Lehet hogy sokan gyerekesnek tartanak, de ezt is nyugodtan el lehet mondani, megsértődni nem fogok. Annyit még magamról hogy elég bizalmatlan vagyok jóformán mindenkivel, és ez leginkább az előző kapcsolatomból maradt rám, ahol nem egyszer lettem átb*szva és megcsalva. Barátnőmmel olyan furcsán hamar alakult ki a bizalom hogy én is nagyon csodálkoztam rajta, és nem szeretném ha ez eltűnne. De valamiért mégis azt érzem hogy túl sok bizalmat adtam neki túlságosan hamar. Ha én vagyok a hülye nyugodtan mondjátok meg, elfogadom azt is.



2022. aug. 2. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Összetett dolog ez.


Szerintem (ez csak az én véleményem) a lájkok valóban csak lájkok. Nem az határoz meg semmit. Lájktól függetlenül is lehet félrelépni.


Viszont, ha van egy rossz megérzése az embernek, az általában nem véletlen van. De ha van, azt ne a lájkokra alapozd. A telefonos már inkább gyanús, ha eddig nem ilyen volt.


Ugyanakkor, az is probléma, hogy neked vannak alapvető bizalmi problémáid, korábbi sérelmeid. Ennek tudatában az is lehet, hogy te látsz bele többet, de lehet nem. Nem tudjuk, nem látjuk.


Neked mindenképpen kéne dolgoznod magadon.

Ha úgy érzed valami nem kerek a kapcsolatodban, simán lehet úgy van.


Én közben figyelnék a jelekre.

2022. aug. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"a fejemhez vágta hogy ő biztos csak egy "felejtő" nekem"


Ezzel el is árulta magát, de totál nyilvánvaló volt amúgy is. Mindenki magából indul ki, ugye. Hagynám a picsába, úgyse akad le a másikról. Mellette addig pótlékokat fog tartani, mert egyedül sem bír meglenni.

2022. aug. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
73%
Nem benne nem tudsz bízni, hanem magadban.
2022. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!