Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulajdonítanátok neki jelentős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulajdonítanátok neki jelentőséget,hogy a páromnak a volt férjével, aki a gyereke apja(tehát tartják a kapcsolatot) az enyelgős kommentek meg vannak hagyva a fiatalkori"legjobb képe" alatt?

Figyelt kérdés

Önmagának és másoknak azon tetszik a legjobban.

Most 30+os lassan 8éve hogy hozzáment és 5 hogy elvált a pasitól,tehát kora 20on éves korában készűlt a kép.

Gyerekes vagyok hogy ez zavar?


2022. aug. 4. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
46%
Engem is zavarna.
2022. aug. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
61%
Engem is zavarna, szintén.
2022. aug. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
57%
Nem tulajdonítanék neki semmit.
2022. aug. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
50%
Igen, gyerekes vagy.
2022. aug. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
TizenX éves kommentekre vagy féltékeny?
2022. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Szintén zavarna. Az egy dolog, hogy nincs jelentősége, de helye se lenne szerintem.
2022. aug. 5. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Én tiszteletlenségnek gondolom veled szemben. Féltekenységre nincs okod, inkább hiúsági kérdés, joggal.
2022. aug. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves 5ös! Nem a kommentre, hanem hogy milyen okból lett meghagyva. Vajin jelent e méh neki valamit.

Ugy érzem, most vagyok valakivel, akinek az exe kommentjei (különben 2 kép+rengeteg belinkelt romantikus zene), lehet hogy jelentenek valamit. Sokat csalódtam picit bizonytalan vagyok.

2022. aug. 5. 13:24
 9/20 anonim ***** válasza:

Nem az 5-ös vagyok, de annak, hogy te sokat csalódtál, semmi köze a jelenlegi párodhoz. Igenis gyerekes dolog évekkel ezelőtti kommenteken ríni. Kis tini ribik szoktak ilyenen kiakadni. Nem felnőtt emberek.

Az az alak is egyszer az élete része volt. Egy emlék, egy időszak. Tetszik vagy sem. Jóhogy nem már a memóriáját is reset-eltetnéd, csakmert olyan kicsid az egód,mint a hangya faca.

2022. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
52%
Jól értem, hogy ezek a kommentek sok évvel ezelőtt íródtak? Mert akkor szerintem ezzel hülyeség foglalkozni. Vagy szerinted a válás után az exférj minden nyomát ki kellett volna takarítania a profiljából? Van, aki ennyire ráér?
2022. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!