Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom alig akar velem találkozni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A múlt héten egész héten egyut voltunk. Jövő héten is fogunk találkozni. Az a baj hogy messze lakunk egymástól, és szeptembertől max két hetente fogunk találkozni. Erre benyogte hogy mi lenne ha csak hétvégén találkoznánk. Elmagyarázta, hogy neki kell a szabadság, és hogy egyedül legyen, de ez nem jelenti azt hogy nem akar engem látni. Csak ő eleve egy olyan ember aki jobban szeret néha egyedül lenni mint társaságban. Azt is mondta hogy nem voltam fárasztó 1 hét után se, ami neki fura mert besokall általában ha sokat van emberekkel. Azon gondolkozom hogy már nem is megyek, nem akarom őt idegesiteni és lefarasztani. Ez nekem nehéz mert legszívesebben folyamatosan vele lennék, a távolság ellenére. Lehetséges hogy nem szeret?

2022. aug. 6. 14:06
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Szakíts és járjon mindenki a saját útját
2022. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Ebben eltértek, ami nem jó dolog.

Mi a közös bennetek? A szexen kívül?

2022. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%
Volt egy kigyúrt, gazdag haverom, aki pont amiatt járt prostikhoz, ami miatt a Kérdező is panaszkodik. Haverom szerint az volt a probléma, hogy a nők nem értették meg, hogy ő csak ritkán tud találkozni. Ezért elvetette a párkapcsolatot, és időnként elment prostizni.
2022. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Vannak olyan emberek, akik nem szeretek ha folyton a nyakukon lógnak. Attól még szerethetik a másikat.
2022. aug. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

"...szeptembertől max két hetente fogunk találkozni. Erre benyogte hogy mi lenne ha csak hétvégén találkoznánk. Elmagyarázta, hogy neki kell a szabadság..."


Neki csak egy barátság extrákkal kapcsolat kell, és ő akarja szabályozni, hogy mikor. Ez így nem párkapcsolat. Fel kellene vállalnia hogy neki egy normális kapcsolatra nincs igénye. Neked meg el kellene döntened, hogy akarsz e egy ilyen "kapcsolatot" vagy sem.

Amit leírtál abból ez egyértelműen látszik.

Sokan vannak akik képtelenek a folyamatos kapcsolattartásra, elköteleződésre. Ne baj az, ha ezt idejében felismerik, és aszerint keresnek párt maguk mellé.

2022. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
szerintem teljesítsed a kérését és adjál neki maximális szabadságot...
2022. aug. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Vedd ki a sorból, feltartja a többit!
2022. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Én is ilyen vagyok. Kell az egyedüllét, kell a magány, énidő bőven, csak akkor tudok igazán rajongani azért akit szeretek. Nem tehetek róla, így működöm. Ennek ahhoz köze nincs, hogy "barátság extrákkal", amit egy előző ír. Nekem akkor is ő a mindenem, ha épp nem vagyok mellette.
2022. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem nem megyek inkább. Ha hiányozni fogok neki akkor úgyis a tudtomra adja.
2022. aug. 6. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:
69%

Kedves Kérdező!

Sajnos tapasztalatból írom neked:ez az ember nem szeret téged. Szerintem se menj, sőt, mondd meg, hogy neked tàrs kell, nem pedig csak alkalmi szexpartner. Mert sajnos ő annak hasznàl téged...küldd el a francba. Fogsz találni olyat, aki szeretni fog, hidd el!

2022. aug. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!