Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet jobb belátásra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet jobb belátásra téríteni egy lábtörlő viselkedésű nőt?

Figyelt kérdés
Nem a saját párkapcsolati problémámról van a kérdés, hanem nem értem a legjobb barátnőmet. Olyan hülye pasija van, nem értem miért szereti, miért tűri, miért csinál magából lábtörlőt a pasija lába számára... Nem tud semmit csinálni a párjával együtt, pl. nem tud utazni, nem tudja elvinni véges eseményre mint kísérőt, nem tudja még otthoni környezetben sem megjelenni vele a család és a rokonok előtt. Haszontalan egy kapcsolat, haszontalan. A barátnőm viszont őrülten szereti, semmi tartása, semmi ítélőképessége, semmi esze. Semmiben nem számíthat a pasijára, nem tudja semmilyen szívességre se megkérni. A bajban, szükségben, kicsit sem áll mellette, ilyenkor csak a családja meg a barátai maradnak számára. Még csak nem is hűséges hozzá a pasi, a barátnőm viszont hűséges hozzá tűzön-vízen át. Mondtam neki menjen pszichológushoz, mert nem egészséges a szerelmi élete, erre azt mondja, én nem tudom mi az a szerelem. Egyszer még velem is flörtölt a pasija amekkora egy idióta, a barátnőm meg majdnem elfordult tőlem amiatt. Nem lát tovább az orránál, amin a szerelem rózsaszín szemüvege ül. Nem számíthat a pasijától se házasságra, se gyermekekre, és hülye is lenne bármelyiket ezzel a férfival meglépni... Közben meg amikor látja hogy másoknak normális szerelmi élete van, akkor vágyakozik... "Bár én is ezt meg azt csinálhatnám a pasimmal!"
2022. aug. 9. 14:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
37%
Küld el egy MMA-képzésre.
2022. aug. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a régi Al Bundy szösszenet szól: "A szerelem nem csak vak, hanem hülye is..."
2022. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Pszichológus, terápia segíthet. Az ilyesmi viselkedést sokszor korábbi traumák okozzák.
2022. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
6%
Sehogy, és egyébként az összes ember ilyen, ha szerelmes.
2022. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

Hu elolvastam a kérdést és az első mondat elejét, és már nem olvastam tovább. Te nevezed a legjobb barátnődnek azt akit tárgyiasítottál, és azt mondtad rá, hogy lábtörlő típusú nő? Szerintem a lány érdekében az lenne a legjobb ha a pasin kívül te is békén hagynád, hagy találjon olyan embereket az életébe, akik nem tárgynak nézik, hanem érző embernek.


Egyébként meg van hogy sajnos a szerelem ilyen, de az hogy te a barátnődet is tárgynak nézed az undorító és ocsmány dolog. Legközelebb minek fogod nevezni egy kábeles töltőnek amit cserélgetnek vagy egy szatyornak?


Egy barátnő leül vele és megbeszéli és kicsit sem nézi használati tárgynak.


Neked az a bajod, hogy egyszer veled is flörtölt a pasija, és nem téged választott, máskülönben nem neveznéd lábtörlő viselkedésű nőnek a saját barátnődet irigységből.

2022. aug. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

5#

Menj eld ki magad mashol !

Kerdezo ! Nem tudsz mit csinalni . Hany ilyen nő van , ha tudnad! Hagyd ! Majd ha elmulik a nagy szerelem , akkor probalj vele beszelni . Most nem tudsz semmit tenni .

2022. aug. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
7%
Sehogy. Meg egyáltalán minek jobb belátásra téríteni? Én pl imádom az ilyen csicskulós nőket.
2022. aug. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
25%
3. Hagyjuk már a pszichológusokat! Csernus sem praktizál. Tolják a sok bullshitet, te megy úgyis egyedül oldod meg az életedet.
2022. aug. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

#8

Felőlem te azt hagysz amit akarsz, a kérdésre attól még az a válasz hogy a korábbi traumáit kell feltárni és feldolgozni, terápia során.

2022. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
48%
Persze hogy eldönti. Én meg tapasztalatból beszélek.
2022. aug. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!