Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráreagáltam, erre megsértődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráreagáltam, erre megsértődött. Mit tegyek? Még menthető?

Figyelt kérdés

Két hete ismerem kb. Tinderről a lányt, 22 éves, én 23 vagyok. Csók volt már a második randin. Tegnap volt a hatodik randink. Átjött az albimba és majdnem lefeküdtünk, csak ő túl sokáig verte nekem így idő előtt elélveztem, na rég voltam nővel... Csak az a baj hogy ráreagáltam és a nadrág még rajta volt, szóval telibe oda élveztem. Ez láthatóan nem tetszett neki, utána még kínosan együtt voltunk egy órát, majd hirtelen távozott. Azóta nem írt, én még ma reggel megkérdeztem, hogy van.


Menthető ez valahogy?


23/F


2022. aug. 9. 15:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már csak azt nem értem, ha sokáig verte, akkor hogy élvezhettél el idő előtt?
2022. aug. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Előjátéknak indult.
2022. aug. 9. 15:44
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy vajas kenyér-kakaót azért csinálhattál volna neki abban az utolsó egy órában.
2022. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem hogy hagytad magad élvezésközelbe kerülni ha ő még ruhában volt. Önzővel én se kezdenék ki.

Egyébként ezek után a legnagyobb minimum az lett volna hogy levetkőzteted, kinyalod és ujjazod.

2022. aug. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért szar lehetett neki hazafelé a villamoson.
2022. aug. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
4. Most gondolj bele, ha még kabátban van. Az még kellemetlenebb.
2022. aug. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Nem hajlott arra, hogy én is csináljak neki valamit. Pedig csináltam volna.


Vízzel azért lemosta

2022. aug. 9. 15:55
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
Csináltál is. Jól telibe durrantottad.
2022. aug. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

Előjáték nálad az hogy ő ruhában de a te farkaddal már játszik akkor el vagy tévedve. Nálunk addig oda se érek a pároméhoz, míg minimális simogatás, cirógatás stb nem volt a testem különböző pontjain. Természetesen nem ruhában.

De ha előbb az ő gatyája is kerül le, én már max bugyiban vagyok, pl ilyen helyzetben még melltartó sem volt rajtam soha.

Ha egyáltalán nem izgatsz fel, én sem kivántam volna hkgy ezek után bármivel megpróbálkozz

2022. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jujj xd
2022. aug. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!