Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi megszorítja erősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi megszorítja erősen a karotokat amikor ideges az még nektek belefér vagy mar az sem?

Figyelt kérdés

Idegből történő kiabálás,szeme teljesen kimeredve,befeszülve az egész teste

Hát ha ideges ránézésre ilyen


Ütés,pofon sose volt

De olyan már volt hogy a karom erősen megszoritotta,annyira hogy az masnapra belilult


Ti hol húzzátok meg a határt?


2022. aug. 10. 10:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Jézusom! Azonnal kuka!
2022. aug. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Dehogy fér bele!
2022. aug. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Csinálták velem. Nem fér bele. De én voltam olyan hülye tini (17 évesen), hogy nem az első ilyennél szakítottam, háromszor kellett előfordulnia. Az egyik ráadásul azért volt, mert szerinte bunkó voltam egy mekis eladóval :D Tehát még csak nem is vele...


Te ne kövesd el azt a hibát, amit én, dobd ki, pár hónapon belül meg is fog ütni, hidd el, nem érdemes ezt megvárni.

2022. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
85%
Pofon is lesz, ne aggódj.
2022. aug. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem, ez nem férne bele már.
2022. aug. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy fér bele. Sokkal többet érek annál, hogy agresszív f@szok beleférjenek az életembe.
2022. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
Minek kérdezel minket? Itt senki se akkora ócska kapcarongy, mint te, nem kapsz olyan tanácsot, hogy ügyes vagy és jól csinálod :D
2022. aug. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Szexuálisan igen, veszekedésnél nem.
2022. aug. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Ha nézeteltérés van, akkor higgadtan megbeszéljük. Semmilyen agresszió nem elfogadható, még szóban sem. Oké, hogy valaki dühös, de ettől még szereti és tiszteli a párját. Ha nem így van, akkor vége.
2022. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy fér bele, ez nem normális dolog.
2022. aug. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!