Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most a szőrös vagy csupasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a szőrös vagy csupasz mellkas jön be a csajoknak? A karok és a lábak is legyenek szőrösek egy pasinál vagy jobb ha csupasz?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!
2010. szept. 23. 15:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem igazán jön be a szőrös melkas.Főleg ha nagyon szőrös.

De a lábak és a karok csupaszon szerintem nőiesek:D

20/L

2010. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%

Mindenkinek úgyse tudsz majd megfelelni, de leírom, hogy szerintem a legtöbb lánynak mi tetszik.

A kar és a láb maradjon természetes(szőrös), a mellkason se baj, ha van szőr egy bizonyos mértékig. Ha már az egész felsőtestedet 5cm-res fekete szőr borítja az már elég necces..

2010. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
de nem gáz ha elüt a kettő egymástól? Most csupasz a mellkas a karok meg a lábak szőrösek?
2010. szept. 23. 15:29
 4/25 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be a dús, sűrű szörzetű férfiak. Viszont karon lábon maradjon..inkább az furcsa ha nincs ott szőr.., a köldök alatti csík szexi, és a mellkason kevés lehet, de ott szintén nem jön be a sok szőr.

20/L

2010. szept. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

még egyénenként is változó...

pár éve még a mindenhol csupasz pasik tetszettek...aztán jelenlegi párom jött,és ő már a "férfiasabb" kategória,nem kisfiús

lábon,karon ,mellkason van,de nem tarzan...intim részen,hónaljon viszont mindig csupasz...most ez tetszik,elképzelni nem tudnám csupasz lábbal,mellkassal:D (bár nem is szedné le:D)


öreg leszek lehet a tarzankategória fog tetszeni:D

23/N

2010. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én még nem láttam olyan férfit akinek elütne a karján, lábán lévő szőr a csupasz mellkasától. Max akkor ha nagyon sűrű szőrzet borítja a karját, de valószínüleg akkor annak az embernek a mellkasán is nőtt szőr.
2010. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
nőtt szőr és szőrteleníti így már érted?
2010. szept. 23. 15:35
 8/25 anonim ***** válasza:
úgy természetesen gáz ha a mellkasán szedi máshol meg tök erős, dús,fekete szőrzete van
2010. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
és ha szőrtelenít emiatt karokat is meg lábat az milyen?
2010. szept. 23. 15:39
 10/25 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a természetes, tehát a szőrös a férfias. Nekem egyáltalán nem tetszik a csupasz. Elég ha mi nők szőrtelenítünk. Lassan már a smink is elfogadott lesz a férfiaknál és elvárás. Kiábrándító. 21/N
2010. szept. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!