Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha 31 évesen összejönnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 31 évesen összejönnék egy 19 éves lánnyal, az nagyon furcsa lenne?

Figyelt kérdés

Az említett lány teljesen szerelmes belém, és igazából nekem is minden létező szempontból tetszik. Hasonló az érdeklődésünk, az értékrendünk, a hobbijaink stb. Tökéletes.

De a korkülönbség vitathatatlanul nagy. Nem tudom, hogy mit gondolna a családja, hát még az én családom. Meg persze bárki, aki csak látná, hogy kézen fogva sétálunk. Bár az igaz, hogy eléggé fiatalos vagyok, jópár évet letagadhatnék, de a korkülönbségen ez semmit nem változtat.

Mit gondoltok?



2022. aug. 11. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Sajból vagytok hogy számít a kor?


Nem ezen múlik, amin viszont igen, azt ne hagyd figyelmen kívül.


Majd aki a későbbiekben, be akar nekem szólni, hogy a 19 éves még komolytalan, annak jusson már eszébe, hogy van aki 31 évesen is komolytalan, szóval NEM EZEN MÚLIK!

2022. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

Igazad van, hajrá.

Egy 19-éves lány még szinte "ösztönből" (tud) szeret.

A 25 felettiek általában inkább ésszel keresik az életükre a "megoldást" egy pasiban.

2022. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

A GYIK-es nők szerint gáz, amit csinálsz.


A másik topikban folyik egy vita, és engem azért ítélnek el, mert 25 évesen volt egy komoly kapcsolaton egy 18 éves lánnyal.


Javaslom, ne hallgass ezekre az elmebetegekre.


Mindketten felnőtt emberek vagytok, ha szeretitek egymást, akkor legyetek boldogok.

2022. aug. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk az elmebeteg szó helyett, inkább azt mondom, hogy komolytalanok. Elnézést, ha valakit megsértettem, de nagyon gáz, amit csinálnak.
2022. aug. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

Én spec mindíg is utáltam ezt a szempontrendszerek és elváráslistákat felállítva partnerkeresést.

Valaki vagy vonz vagy nem és ilyen egyszerű. De hogy előre azg mondani hogy fúj 30 feletti pasi nem kell, meg legyen ilyen meg olyan egy lány stb stb, na ez a gáz.

2022. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
#2 Ja, mert az a 19 éves lány nem lesz egyszer 25 éves, mi? Amint betölti, kidobod mert neki is lesznek később "igényei", amit nem tudsz, vagy nem akarsz megadni? Nagyon megbánhatott téged egy 25 év feletti, körüli nő, ha így vélekedsz a nőkről, vagy egyszerűen incel módra írod ezt, mert nem kellesz korodbelinek. Kérdező, alapvetően nem gáz, de 19 évesen még fiatal és sokat fog még változni 25 éves koráig. Légy óvatos vele is és magaddal is, 25 év alatt nem ajánlatos már egy 30-as pasinak ismerkednie, mert egy 30-as pasi már úgyahogy, de megtalálta önmagát, drasztikusan max. ha valami nagyon komoly dolog éri fog változni, 19 éves viszont nem felnőtt még egyáltalán, keresi önmagát, hiába hiszik sokan, hogy felnőttek már, nem azok. Persze működhet, de nagyon ritka.
2022. aug. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!