Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A kapcsolatotokban ki kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kapcsolatotokban ki kezdeményezi, hogy talàlkozzatok, ki ír rà a màsikra, vagy hívja fel többször? Milyen gyakran talàlkoztok? Pasik, szeretitek ha a csaj kezdemènyezi a talàlkozókat? Ìr, hìv stb?

Figyelt kérdés

Mi 4 hónapja vagyunk együtt, de mindig megvàrom, hogy ő mondja meg, hogy mikor talàlkozzunk vagy ő írjon, hívjon. Nèhànyszor kezdemènyeztem èn, de olyankor úgy èreztem elkènyelmesedik, nem tesz bele energiàt. Aztàn visszavettem, nèhànyszor nemet mondtam a talàlkozòkra, ès akkor megint elkezdett teperni.


Annyira elegem van màr a jàtszmàkbòl, hogy nem lehet egy normàlis pasit talàlni, akihez ragaszkodhatok, ha úgy èrzem, szerelmet vallhatok, ha úgy èrzem. De ha ezt túl koràn megteszem akkor elmenekülnek.


Általàban minden 2. vagy 3. nap talàlkozunk, de nekem màr màsnap hiànyzik, de ezt nem mondhatom el neki, mert akkor elijesztem. Nèha szoktam reklamàlni, hogy mièrt nem talàlkoztunk pl. a szabadnapjàn, de azt nem igazàn szereti, mert akkor èrezhetően mèg jobban visszavesz.


2022. aug. 11. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Megértelek, csak a másik oldalról. 31F
2022. aug. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem számoljuk. Van hogy ő keres, van hogy én írok rá. Kb fele fele arány. Napi szinten találkozunk mivel együtt dolgozunk. Hétvégét is együtt töltjük. Nem kell kezdeményezni a találkozót, tudja hogy megyek akkor is ha nem mondom neki.
2022. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es! Mióta vagytok együtt?
2022. aug. 11. 20:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt hasonló kapcsolatom, ahol a pasinak "sok" voltam, ott az volt a megoldás, hogy élőben beszéltük meg a következő találkozót előre, és a kettő között alig beszéltünk, csak esténként pár mondatot.

Én ebben kicsit sem éreztem jól magam, szóval váltottam olyan pasira, aki mellett felszabadult lehettem. Merthogy van ilyen is, mint kiderült számomra.

2022. aug. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sosem játszmáztunk, és vegyesen kezdeményeztük őket, de idővel kialakult egy rutin, hogy melyik nap ki hogy ér rá és már lettek fix együtt töltött idők és max akkor változott, ha valamelyikünknek közbejött valami. A legelején, mielőtt összejöttünk volna, ő többször kezdeményezte (ő a férfi).

Sose volt ebből gond és nem kellett elérhetetlennek tűnnöm, hogy fenntartsam az érdeklődését. Akkor nem is tartott volna sokáig a kapcsolat.

Azóta eltelt pár év, mi továbbra is együtt vagyunk és már az esküvőt tervezzük. Pont azért, mert vele természetes együtt lenni, önmagamért szeret (én is őt) és nem kell játszmázni, anélkül is kimutatja az érzéseit és nagyon jól összeillünk. Ne alkudj meg egy ilyen kapcsolatban.

2022. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindketten egyformán kezdeményezünk, sosem volt játszma. Ahol ilyen köröket kell futni, amiket fent írtál, ott nem egyenrangúak a felek, csak az egyik szabadidő eltöltésére tartja a másikat, nem lehet szebben mondani. És azt is akkor, amikor neki kedve van hozzá. Ne cseszd el ilyenekre az időt. Még egyedül is jobb.
2022. aug. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!