Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet úgy együtt maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy együtt maradni valakivel, hogy tudod, hogy mást szeret?

Figyelt kérdés

Nem velem történt, hanem ismerősi körben, érdekelne a véleményetek.


Barátnőm 4 évig járt egy sráccal. Amikor szakítottak, a srácnak egyből lett új barátnője. Együtt voltak kb 2 hónapja, amikor a srác szakított az új lánnyal, mert ő még mindig az exét szereti. Barátnőm megmondta, hogy ő nem akarja újra kezdeni, ezért egyből vissza is ment a másikhoz, aki visszafogadta, azóta eltelt 5 év, házasok, gyerek is van.


Nekem ilyet mondana a párom, hogy bocsi, de mást szeretek, majd pár nap múlva jönne, hogy bocs mégse, csak te kellesz, biztos nem fogadnám vissza, nemhogy még gyereket szüljek neki :D


Igen tudom semmi közöm hozzá... Lapozzunk.


Mi a véleményetek? Voltatok már ilyen helyzetben? Hogy tudtatok megbízni ezek után a párotokban?


2022. aug. 12. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. De a szerelem hülye dolgokra késztet. Lehet a csaj annyira szerette a pasit, hogy reménykedett végig, majd csak elmúlik nála az ex utáni vagyódás stb. Aztán lehet a gyerekkel akarta bebiztosítani, ez megtörtént, lehet azt hiszi nyeregben van. Vagy az, hogy az ex megmondta, hogy nem lesz újrakezdés, megnyugtatta. De nekem ennyiből nem derül ki, hogy a jelenlegi nő tudta e, hogy a pasi az exéhez akart visszamenni.
2022. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen tudta
2022. aug. 12. 10:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalom hiányos, nem hiszi, hogy találna jobbat. Vagy annyira szerelmes, hogy nem foglalkozik semmi mással, csak hogy végül is mégis vele marad a csávó. Rászorul anyagilag. Kapcsolatfüggő, mindegy ki, csak ne legyen egyedül. Sok oka lehet.
2022. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

A pasik 5-ből 5-nek is mondanak ilyeneket, hogy téged szeretlek csak te kellesz. Es csapódnak oda ahol nyitva az ajtó.

Megpróbálják a jobbat is, aztan ha az nem jon ossze, jó akkor nekik a másik is.


Nem személyekhez kötődnek sokan, hanem csak lyukakat néznek.

2022. aug. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Magas szintu onbecsapassal meg a pofonokkal teli vilag is remek dolognak tud tunni. Szepen kiepul egy alternativ valosag. Emberek millio elnek igy.
2022. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

Rögtön összejött egy új nővel, vagyis érzelmileg nem zárta még le a kapcsolatát a barátnőddel. Nem valószínű, hogy, hogy a barátnődet szerelemmel szerette még, max.emberileg+volt egy kötődés, megszokás. Ezt könnyű összekeverni a szerelemmel. Ez azonban nem azt jelenti, hogy később se szerethetett bele az új nőbe. Évek múlva ennek már semmi jelentősége.

Nekem fiatalon volt egy nagy plátói szerelmem. Végül összejöttünk, de egy-két randi után nyaralni ment a családjával, tehát nem találkoztunk. Arról volt szó, keres, ha visszajött. Egy félreértés miatt ez nem történt meg, de tudtam, hogy nem lesz már belőle semmi. Tehát összejöttem egy másik pasival, akinek leszögeztem, hogy én X-be vagyok szerelmes, csak, hogy tudja, mire számíthat 😂 1 év múlva, amikor már rég szerelmes voltam a 2.pasiba, újra előkerült X. Tisztáztuk a félreértést. Ő mindent megtett azért, hogy újra összejöjjünk, de én már mást szerettem. Persze ott volt a mi lett volna, ha...Felkavart kicsit, de ez már nem szerelem volt. A 2.pasi persze féltékenykedett, hisz, úgy kezdtük a kapcsolatot, hogy én közöltem, hogy másba vagyok szerelmes. Tehát elküldtem X-et, megkértem, hogy kerüljön.(Mind a hárman 1 munkahelyen dolgoztunk.) A 2.pasi meg életem szerelme lett.(Már nem vagyunk együtt.)Na, mindegy, szóval csak azt akartam ebből kihozni, hogy az érzelmek változnak. Az, hogy a kapcsolat 1. napján még kötődsz az előzőhöz, az nem azt jelenti, hogy a következő 50 évet is csak "jobb híján" töltöd az újjal.

2022. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
És utolsó, a 2.pasi miért ment bele ebbe a kapcsolatba? Hiszen ha jól értem, te már az elején közölted, hogy mást szeretsz
2022. aug. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon friss szakítás után ugrott bele az új kapcsolatba, amikor még vannak érzelmek ellenben 2 hónap járás után nem igazán alakul ki még erős kötődés, inkább azt tartom valószínűnek, hogy ezért ment vissza az exhez, vagyis ment volna. Nem gondolnám, hogy azóta is az exébe szerelmes, megszerette az új lányt, akit elvett és családot alapítottak. A csaj meg gondolom azért fogadta vissza, mert nagyon szerelmes volt, de amúgy mivel nem ismerjük a lányt, nem tudhatjuk, mert egyébként ezernyi más oka is lehet.
2022. aug. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#7! Én 16 voltam, ő pedig 30! Gondolom, sejtette, hogy nem fog az a sírig tartani.

#6

2022. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

Szép dolgokat írnak itt. Az igazság viszont akkor derül majd ki, ha a pasas fellángol megint valaki iránt. Most szereti a biztonságot, de majd lesz, amikor ez megint kevés lesz neki. Az ilyen ide-oda csapódó fazonok nem változnak meg életük végéig.

A felesége meg társ függő, minden mindegy csak vele legyen. De erre nincsen garancia, hogy így is lesz haláláig.

2022. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!