Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat ez miért zavarja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat ez miért zavarja? Az öcsemnek született gyereke, nekünk nem lett közös gyerek a párommal mert neki van, és nem akart közöset, öcsém az egyetlen akinek lett gyereke 2-en vagyunk tesók ,mióta van a baba azóta sokat járok oda segíteni

Figyelt kérdés
persze csak ha hívnak, azért nem akarom zavarni őket, de sokszor viszek oda több szatyor ételt pelenkát, és felajánlottam a testvéremnek hogy veszek neki egy családi autót egy újat hogy biztonságos legyen vinni a picit ide oda, a tesóm ezt el is fogadta, az autó 4mft szerintem arra költok amire akarok, a párom szerint ezt nem kellett volna és emiatt haragszik, jogos?

2022. aug. 24. 12:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Ha külön kasszán vagytok, akkor nem jogos, semmi köze hozzá.
2022. aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Milyen a kapcsolatod az ő gyerekével? Talán az zavarja, hogy úgy érzi az öcséd gyerekéért többet teszel, jobban szereted.

De kérdezd már meg tőle! Kíváncsivá tettél

2022. aug. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Ez nekem több sebből is vérezne. Az egyik, hogyha mindezt a közös életetek minőségéből veszi el. A másik, hogy valószínűleg az ő gyermeke felé nem tettél meg ennyit.
2022. aug. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Amikor itt van a gyereke akkor foglalkozok vele, de már kamasz és nem igényli,, egyébként sokszor meglepem az ő gyerekét is, de a gyerek anyjával mindent megvesznek neki ami kell, én pénzt szoktam adni neki
2022. aug. 24. 12:52
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Akkor a kassza kérdés marad. Közös, vagy külön? Talán irígy. (Ezt nem mindig tudja az ember kontrolállni.) Ugyanis nem mindennapi hogy a tesók milliós autót vesznek egymásnak ajándékba.

Másra nem nagyon tudok gondolni, mivel írtad hogy ő nem akart gyereket. Vagy meggondolta magát azóta?

2022. aug. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Páromnak van pénze és nekem is, mivel nekem nem kellett eddig egy gyerekre költeni, én félre tettem,

Tehát nem élünk emiatt rosszul,a párom sokat van a gyerekével és volt is az elmúlt években, mert a gyerek az első, én ezt tudtam, akkor nem tudom miért zavarja.

2022. aug. 24. 12:56
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
És mi a helyzet a másik részével? Közös vagy külön kasszán vagytok? Vannak terveitek, amiket valóra akartok váltani és pénz kell hozzá? 4 millió forint durva összeg, csak úgy pusziért. A másik, hogyha csak úgy szórod a pénzt, mert "mé' ne?" az sem túl jó pont.
2022. aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Kozos kasszán vagyunk, mindig fele fele a bolt, a nyaralás, vagy a számlák, ő fizet gyerek tartást, én elrakok pénzt, nem költök úgy nagyon semmi feleslegesre, nyaralásra felújításra van keret, szerintem nem tőle veszem el a pénzt.
2022. aug. 24. 13:02
 9/20 A kérdező kommentje:
Továbbra sem akar közös gyereket, neki drága autója van, mert autószerelő.
2022. aug. 24. 13:03
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

Az, hogy felezitek a költségeket, az pont nem a közös kassza. Közös pénzből én se örülnék, ha a férjem venne valami pár milliós autót a testvérének. Sajátjából is megbeszélnénk, nyilván az ő pénze, ő dolga, de biztos nem csak beközölné, hogy akkor 4 misit költök a Zsoltiékra.


Közös számlátok van vagy összedobjátok a bevásárlást?

2022. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!