Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is hasonlóan gondolkodik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is hasonlóan gondolkodik vagy tényleg velem van a probléma?

Figyelt kérdés
20 éves férfi vagyok. Soha nem volt még 3 hónapnál hosszabb párkapcsolatom, pedig legbelül vágyom rá. Az igazi problémám az, ha a partnereimen egy picit is azt érzem hogy csökken a kezdeti vonzalom, érdeklődés, akkor békességben elköszönök és szakítok. Sokan h...nek néznek emiatt, de úgy képzelem el a párkapcsolataimat, hogy azok egyre jobbak lesznek ahogy megismerjük egymást. Az utolsó barátnőmmel azért szakítottam mert egy baráti társaságban voltunk és a pultos sráccal úgy beszélgetett mint velem soha, úgy ragyogott a szeme ami nekem szinte soha nem sikerült. A haverok azt mondták hogy egyszerűen csak féltékeny vagyok a másik srácra aki idősebb és valószínűleg tapasztaltabb is nálam, de ez nem igaz, teljesen hidegen hagy a személye, arra is volt példa hogy egy másik nő miatt alakult ki e az érzés bennem. Az igazi probléma ott van, hogyha azt érzem a partnereimnél hogyha nálam alkalmasabb,hozzá jobban passzoló partnerrel találkoznak akkor onnantól nincs értelme a kapcsolat folytatásának. Tudom hogy ez elég furán hangzik, de hátha más is volt ilyen cipőben.

2022. aug. 24. 21:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolat egyszer át alakul

Ahogy telik az idő , már nem lesz olyan mint a legelején

Te fordítva ülsz a lovon de nagyon

2022. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy rosszul gondolom, de az első pár hónapban egyértelműen fejlődnie kellene ahogy megismerik egymást a felek, ha évekig tartana akkor elfogadnám, hogy vannak hullámvölgyek.
2022. aug. 24. 21:36
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Mert azok nem szerelmek voltak, azért küldted őket el. Szerintem teljesen érthető. Ha a harmadik hónapban más jobban érdekel az nem szerelem.

Nekem első szerelmemnél 6 évig nem érdekelt más, semmilyen szinten.

2022. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny vagy. Nincs valójában önbizalmad. Egy nő azért jön össze veled, mert veled akar lenni, téged szeret. Hadd legyen az ő döntése, kivel van, ne te mérd fel helyette, hogy jobb pali-e, akivel szóba áll.

Vagy hogy képzeled el álmaid barátnőjét, hogy soha más helyes férfihez ne is szóljon?

2022. aug. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
3 válaszolva, valahogy én is így gondolom. Amit biztosan tudok állítani mindegyik partneremet szerettem, anélkül nem is működhet egy párkapcsolat. Lehet hogy idáig nem a megfelelő partnereknél kezdeményeztem, pedig elég körültekintően választok. A z ismerőseim szerint velem van a probléma, mert az hogy a partnereim hogyan viselkednek velem szemben azt a viselkedésemmel és a személyiségemmel váltom ki belőlük. Én is így gondolom, viszont ha van nálam jobb, akkor miért maradna velem?
2022. aug. 24. 21:44
 6/16 A kérdező kommentje:

4 válasz...

nem tudom hogy miért alakul ki ez az érzés bennem, egy mosoly, egy gesztus elég hozzá és kizárólag olyan emberekkel szemben van akiket nem ismerek. Lehet mondani hogy ez egyfajta bizalmatlanság, ebben még találok is logikát. Mondanom sem kell hogy egyke vagyok, nincs testvérem, a barátaim mind azt mondták, hogyha lenne akkor egészen máshogy viszonyulnék a kérdéshez.

2022. aug. 24. 21:48
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

te lökött vagy, bocs.

így soha nem lesz senkid, vagy senki nem fog megmaradni tartósan melletted, mert mindenkit elmarsz.

menj el egy önismereti csoportba, vagy ilyesmi...

2022. aug. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Nagyon jót tenne a pszichológus. Biztos, ennek valami kiskori dolog lehet az oka. Így az összes párkapcsolatod tönkre fog menni, mert azt kb nem lehet elkerülni, hogy a barátnőd soha, senki másra rá se mosolyogjon kedvességből.


Én jártam szakemberhez bizalmatlansági problémák miatt, szóval tapasztalatból mondom, megéri.

2022. aug. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Van olyan barátom aki szó szerint féltékeny és próbálja úgy irányítani a kapcsolatait, hogy minél kevesebb emberrel találkozzanak vagy beszéljenek. Én abszolút nem ilyen vagyok, kifejezetten szeretek baráti társaságokba járni, színház, mozi, táncos helyek. Nem aggódom, hogy ki jön szembe az utcán. Figyelek a partneremre, például a legutóbbival táncolni is jártunk, az elég mély víz volt számomra és nem volt problémás nekem.
2022. aug. 24. 22:09
 10/16 anonim ***** válasza:
21%

Én egyetértek a kérdezővel. Még csak 20 éves vagy, még nem találkoztál az igazival. (Nem hiszek az egy igaziban, de eddig a közelében sme voltál).

És egy kapcsolatnak fejlődnie kell, főleg az első pár hónapban, években.

Neked kéne, hogy ragyogjon a szeme, nem a pultos srácnak, főleg az első időszakban, amikor a legintenzívebbnek kéne lenni a szerelemnek.


AZzal a részével viszont nem értek teljesen egyet, hogy ha "alkalmasabb" partnerrel találkoznak, akkor vége. Hogy ki alkalmas, az csak idővel derül ki. Hogy vonzó, van kémia, még nem jelenti azt, hogy hosszú távon is működne a kapcsolat. Egy kapcsolatba az ember időt, energiát fektet, aminek van értéke. Itt most nem pár hónapos kapcsolatokra gondolok, hanem régebbiekre, és amelyek alapvetően jól működnek.


Legyél türelmesebb, majd jönni fog az a bizonyos lány is.

2022. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!