Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet valaki ennyire más mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki ennyire más mint a többi lány? Vagy ez már a megjátszás kategória?

Figyelt kérdés
Megismertem nyár elején egy lányt, külsőre 10/10, de tényleg, minden procikája vonz. A személyisége viszont nagyon más, mint akikkel eddig találkoztam. Több e-mailcíme van, mindet másra használja, ezekről szinte azonnal válaszol, van Facebookja, de napi 1x nézi csak, a Messenger le van halkítva arra is csak este néz rá, nincs tiktok, instagram, semmilyen közösségi oldala. Legalábbis a saját bevallása szerint. Lehet ilyen? Mármint a mai világban ez tényleg létezik? A filmekben, sorozatokban teljesen le van maradva, ugyanakkor nagyon iskolázott, 3 nyelven beszél, játszik hangszeren, a lexikális tudása meg egyenesen rémisztő… de ha innen nézem nagyon kilóg a társadalomból… vagy csak én látom így? Érdemes egy ilyen lánnyal kezdeni?
2022. aug. 25. 11:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan ott tartunk, hogy akinek több esze van annál, minthogy fals képet mutogasson magáról közösségi médián és inkább nem is használja, az furának számít? Szerintem ez a lány szintekkel okosabb nálad.
2022. aug. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Leírtad kb minden második nőt a közvetlen környezetemben, egyáltalán nem írtál különlegeset.
2022. aug. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lenne érdemes? szerintem pont akkor kellene elgondolkoznod azon, hogy nem érdemes, ha egy instamajom, sötét csaj lenne. örülj neki, hogy ő értelmesebb ennél, és ismerjétek meg egymást
2022. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
#3 ahogy egy pasi ismerősöm mondta, sokaknak bejönnek az instán magamutogatós lányok, mert lehet őket a haverok előtt trófeaként mutogatni. Itt tart szellemileg az átlag...
2022. aug. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki hogy ésszel használja a netet. De valószínű te nem vagy hozzávaló, ha neked ez fura.
2022. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%

"ahogy egy pasi ismerősöm mondta, sokaknak bejönnek az instán magamutogatós lányok, mert lehet őket a haverok előtt trófeaként mutogatni. Itt tart szellemileg az átlag..."

csak zárójelben, sokaknak bejönnek a magamutogatós csajok, de többnyire nem azért, hogy lehessen egy szexi csajt mutogatni a haverok előtt, hanem mert nem akarják, hogy a farkuk másvalakik (instacsajok) gondolatától merevedjen.

2022. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy az a típus aki bizonyos dolgokban nagyon erős , cserébe másba nagyon gyenge - és most nem az közösségi médiàra gondolok.


Furán kommunikál, furán èrez...

2022. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
#6 mivan? Mert aki nem mutogatja magát instán, az nem lehet szexi?
2022. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
52%
#8 lehet, hogy nálad talán külön kategóriának számít az, aki a való életben mutogatja magát, és az, aki az instán, de a magyar átlag szemében többnyire nem.
2022. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 bocsi elvesztettem a fonalat, nem igazán értem most miről beszélsz. Szerintem az instán szexi lányok 80%-a a valóságban meg se közelíti azt, amit a képeken látsz, pl. láttam élőben Vasvári Vivit is és ember, fél órán keresztül hüledeztem, hogy ennek a nőnek köze nincs a képeihez. Ezért is tartom különösen szánalmasnak, ha valaki az alapján választ párt, hogy milyen képei vannak instán. Mert hidd el nekem, a 20 év körüli fiúk nagy részének ez számít. Az nem elég, ha valaki élőben jól néz ki, instán is muszáj pózolni, különben tök ciki meg fura, nem? (irónia)
2022. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!