Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Házasságban(7éve)élő férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban(7éve)élő férfi miért akar szeretőt ? Csak azért akar félre menni mert nagyon tetszik neki a nő vagy otthon nem az igazi már a szex ?

Figyelt kérdés

2022. aug. 28. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ezt honnan tudjuk? Kérdezd meg őt!
2022. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Az is lehet hogy nincs otthon szex. Ezt általában nem vallják be a férfiak, holott igen sok házasságban jelen van. Egyébként a férfiaknak is hiányzik ha otthon már nem férfiak, ha le vannak nézve, ha a feleségük kerüli őket, és most nem arra kell gondolni hogy trógerek. Normális házasságokban, normális férfiak és nők is simán elhidegülnek szexuálisan. Ez nem programozható dolog, ezek így alakulnak. Nálunk is ez van, én férfi létemre már kerülöm a szexet, mert nem érzem már magam senkinek sem, nem hogy férfinak. Nem lehet ezt elmagyarázni, mindent megadok a családnak, kívülről minta férj és apa vagyok, csak belülről gyűlölöm a helyzetet. Egy idegen nő még férfiként nézne rám, ott megint megélheti az ember az álmait. Otthon már nem. Mármint én nem, de ezzel szerintem sokan vannak így. Még csak nem is kell összeveszni ehhez az érzéshez.
2022. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Már lassan elég nagy csodának számít, ha pár év után rendben van a szex egy kapcsolatban...
2022. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Troger mint a többi.
2022. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Inkább az számít csodának, ha pár év után nem akar a pasi szeretőt. Jó indokot mindig talál rá. Akinek a házassága rossz, az elválik. De a többség nem akar válni, jól érzi magát, de a szerető visz egy kis színt, kiegészíti, ami hiányzik. Újdonság.
2022. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 lábon járó fleshlight.
2022. aug. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

Minek elválni? Így is csodával határos módon talál egy átlag férfi nőt, nem hogy elválva esetleg gyerekkel, na ráadásul ha még 40 feletti is. Elválik, majd otthon recskázhat élete végéig. Vagy nézzük a másik oldalát. Talál valakit, aki szintén elvált, tele tüskékkel, sebekkel. Elhazudják egymásnak hogy milyen szuperek, a férfit a szex motiválja, a nőt meg a biztonság érzet. Majd 2 év múlva amikor már nem számítanak a dolgok, rájönnek hogy már megint ugyanott tartanak mint az előző házasságukban.


Nagy kamu kéró a nőknél ez a szex téma! Jajj figyelem, meg törődés, érezzék magukat nőnek... a nők ugyanúgy megunják a férjüket, tök mindegy a nagy szöveg. Egyszerűen nem tartják már vonzónak szexuálisan, és tudat alatt kerülik is a szex lehetőségét. Persze önfelmentésből világgá lehet kürtölni hogy már nem figyelmes, nem odaadó. Én az ég világon semmit sem változtam, ugyanolyan vagyok mint az elején, mégis azon kaptam magam, hogy már csak havi max 1 szex van, de az is annyira nyögvenyelős, hogy inkább már nem is kezdek bele. Mikor ezt felhoztam, csak pislogott. Ő ezt észre sem vette, meg hogy neki nincs is igénye többre, meg hogy neki már nem is hiányzik a szex, le tudná élni az életét enélkül is. Végül is... van két házunk, két autónk, nincs hitel, van gyerek, van jó munkahely, van jó beosztás stb. Most már minek is a szex, a cél elérve. Mission accomplished!

2022. aug. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!