Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom képes csajozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom képes csajozni, én hogy legyek képes pasizni?

Figyelt kérdés

Amikor flörtöl vele valaki neki az tetszik es kettesben jókat beszélgetnek mintha ott sem lennék, vagy akik épp összejönnek (csak épp a csajoknak barátja van, így egy kis flört után offolják)

Nekem írogatnak srácok, találkoznának is velem, külsőre szoszo nincs is kifogásom, mégsem tudom élvezni ugyanazt, mint a "barátom":(

Pedig szeretném jól érezni magam más férfiakkal. De nem tudok örülni annak ha írnak, keresnek :(

Hogyan tudnám én is élvezni a flörtölést és örülni mások közeledésének ahogy a csajok és pasik csinálják a párjuk mellett?


20n



2022. aug. 28. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Személyiségváltozás kell hozzá.
2022. aug. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Ha a barátod melletted csajozik, akkor nem érdekled!

Nem csatlakozni kell hozzá az érdektelenségben, hanem szakítani vele. Akinek párja van, az alap, hogy elutasítja más érdeklődését.

2022. aug. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Azért nem élvezed, mert ez nem normális. Talán többre kéne tartanod magad mint egy riherongy és akkor nem férne bele, hogy a nagy "szerelmed" ezt csinálja melletted.
2022. aug. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Miért kaptam lepontozást az #1-es kommentre?


A kérdésre válaszoltam. A Kérdező más személyiségtípus, mint a pasija. Tehát ha ugyanazt akarja csinálni, személyiségváltozás kell hozzá, olyan/olyasmi amilyen a párjának van.

2022. aug. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A csajok is élvezik ezt, akik soha nem hagynák el a barátjukat, de attól még megy a kémia flört nekik másokkal.

Akkor ha nekem ez nem megy, egy selejt vagyok es soha nem tudom élvezni akárki mellett másokkal a flörtöt, kémiát, semmit?😭

Miért vagyok ilyen szerencsétlen?😭


Nekem csak az jutott, hogy másokat nézek ahogy mellettem élvezik mások társaságát én pedig nem tudom?

2022. aug. 28. 21:15
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem más társaságát kellene élveznetek, hanem egymásét. Ha melletted más lányokkal flörtölget a barátod akkor nem igazán szeret vagy tisztel téged. Én nem azon gondolkoznék, hogy legyek képes pasizni, hanem azon, hogy véget vessek ennek a kapcsolatnak és keressek olyat aki egy kicsit is tisztel.
2022. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A csajoknak sem tetszik, ha offolják!

Rém kínos lehet a párod, ha fűvel-fával próbálkozik. Szerintem ez senkinek nem élvezet.

2022. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A csajoknak tetszik az egójának is meg mint nőknek is.(nem rossz pasi amúgy)

Es szerintem ez nem is kapcsolat, ezért sem ártana tudnom pasizni, teljes jogom is megvan hozzá, minden adott. Kivéve hogy nem tudom élvezni, nem izgat, de talán még menekülök is azaz nem merem azt sem mutatni hogy online vagyok, mert akkor válaszolnom kellene. Hogyan erőszakoljam magamra hogy másnak a hangjára kíváncsi legyek, és mi több, élvezzem azt ahogy fűz, a flörtöt vicceket közeledést?

2022. aug. 28. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!