Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom kiakadt, hogy szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom kiakadt, hogy szerinte szánalmas pénzért vállalok munkát és feltételeket szabott, hogy mi lesz, ha elmegyek ennyiért?

Figyelt kérdés
Egy konkrét órabért nem akar "megengedni", azt mondta, hogy ennyiért ciki és ha elmegyek akkor következményei lesznek. Ő nem mondaná el senkinek, hogy ennyiért dolgozok, stb. Szerintem ez beteg, én soha nem mondanék neki ilyeneket, szerintem a munka egyáltalán nem ciki. Őt alapból az is kiborította, hogy diplomásként kétkezi munkát vállalok, de nem értem, hogy miért... Ilyennel normális fenyegetőzni? Tudom, hogy nem, de azt mondta, hogy reggel mondjam le a munkát... Ha nem mondom le, kiakad, ha lemondom, az nagyon nagy negatívum lenne. Hozzáteszem, nekem se tetszik ez az órabér, de sajnos ez tetszik/nem tetszik kérdése.
2022. szept. 5. 22:38
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Következményként ne verésre meg ilyenekre gondoljatok, hanem nem visz el mondjuk bevásárolni és mehetek gyalog meg ilyenek... Nincs jogsim
2022. szept. 5. 22:39
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

"hogy ennyiért ciki és ha elmegyek akkor következményei lesznek."

Azzal jól jársz! Legyen az a következmény, h szakítasz. Munka is van, idiòtától is megszabadulsz.

2022. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Annyira nonszensznek tartom ezt, mintha valami hülye gyerek lennék, akinek megszabják, hogy mit csináljon. Pedig közösen gyűjtünk és azért vállaltam el ezt a munkát, de hát ennyi értelme volt
2022. szept. 5. 22:42
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ha közös jövőt tervezel még mindig (mivel azt írod, közösen gyűjtötök, nyilván), meg is érdemled.

Nyilván több pénz fölött akar közösködni, fölötted meg zsarnokoskodni.

2022. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
"Szívem, ha nem tetszik, ott az ajtó!"
2022. szept. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
De pont ez az érthetetlen benne, hogy nem tud több pénz felett zsarnokoskodni azzal, hogy egy forintot se hozok haza
2022. szept. 5. 22:54
 7/37 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek hasonlo ferfit aki nem szerette azt, hogy a párja takarit. De kifizetett neki vmi tanfolyamot es messze magasabb helyen van.

(Nem a duma kritizálás zsarolás kell egy kapcsolatba. Hanem a másik segítése építése es azt nem lenézésbol, hanem szeretetbol)

2022. szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
És ezt pont takarítás, amiről most is szó van... Amúgy mondta, hogy menjek és tanuljak amit szeretnék, vállalkozzak, de megalázó pénzért ne menjek el dolgozni...
2022. szept. 5. 22:56
 9/37 anonim ***** válasza:
71%
Jo akkor finanszirozza is. Akkor jófej és joindulatú is. Bűnei megbocsájtatnak akkor.
2022. szept. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Fizetné, vagyis közös a pénzünk, de arra nem mondana egy rossz szót sem...
2022. szept. 5. 23:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!