Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lemondtam a párkapcsolatról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lemondtam a párkapcsolatról, mert képtelen vagyok elviselni több csalódást. Más is került hasonló helyzetbe? Mi a tervetek az életetekkel?

Figyelt kérdés

Semmi extrém durva dolog nem történt velem, mégse tudok talpra állni a legutóbbi szakítás óta, pedig több mint fél éve volt. Lennének más jelentkezők, de képtelen vagyok nyitni, viszont az örök egyedülléttől is félek. Sehogy sem jó, egyáltalán nem látom a jövőt...

Körülöttem mindenki rá van pörögve a pasizásra/csajozásra, én meg úgy érzem, game over. Hogyan lehet ezen túllépni és boldognak lenni egyedül, vagy legalább kevésbé depisnek és szerencsétlennek?


27/L


(Ismerkedés priviket nem kérek, nem a jelentkezőkből van deficitem, hanem motivációból.)



2022. szept. 10. 17:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%

"viszont az örök egyedülléttől is félek"


Valami függő vagy vagy mi? Miért kellene félni tőle? Amúgy ahogy öregszel lesz egyre könnyebb pláne amikor belátod sokkal rosszabb valakivel lenni, mert sokkal több a szenvedés/idegesség... Igaz ezt férfi oldalról mondtam. Nőknél mivel nagyon kapósak és sokkal több közül válogathatnak lehet más/könnyebb.

2022. szept. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez most burkolt társkeresés a részedről, kérdező?
2022. szept. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
14%

En meg több egyedülletet nem tudok mar elviselni hogy minden szakitas utan ott vagyok már megint ahol a partszakad.

Engem nem a szakitas visel meg hanem ami utana jön.

Eleinte még örulsz az uj helyzetnek hogy egyedul vagy aztán atcsap ez a teljes ellenkezőjébe a pokolba.


En lianozasra valtottam.

Vagy szakitas utan addig vagyok az exekkel mig nincs jobb.


De unom már azt hogy 2-3 év kapcsolat, aztán 1-2 év szingliség.

2022. szept. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%

Hát engem az utolsó csalódásom teljesen tönkretett (ezért az utolsó) a lány ki is rabolt, és öngyilkosság fajult a dolog... Szóval én befejeztem.


29/F

2022. szept. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2, nem, ez segítségkérés. Válságban vagyok, és hátha mások tapasztalatai segítenek megoldani.
2022. szept. 10. 17:17
 6/20 anonim ***** válasza:
51%
Ki lett ongyilkos? A lány?
2022. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
50%

"lány ki is rabolt, és öngyilkosság fajult a dolog"


Mármint kirabolt majd öngyilkos lett, mert akkor tulajdonképpen jól végződött a te szempontodból... Ha meg te lettél öngyilkos, akkor most a túlvilági szélessávú internetről írsz?

2022. szept. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Menj pszichológushoz. Az segít. De komolyan. Ilyen dolgokat azért nem könnyű feldolgozni. Nem kell örök életedre lemondanod a párkapcsolatról, de pár év szünet biztosan jót tenne, hogy te is jobban megismerd magad, ha tudod milyen embert szeretnél magad mellé, már kevésbé érhet csalódás
2022. szept. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Már a szakítás óta járok, és sokat segített, de ezzel nem nagyon haladunk.
2022. szept. 10. 17:43
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Legkozelebb beszeld le elore hogy x honaoig kitart melletted.
2022. szept. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!