Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy legjobb csaj barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy legjobb csaj barátom, de én többet érzek mint barátság, hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés

Van egy csaj , kb 11 hónapja ismerem.Nagyon jóban vagyunk, mindent megbeszélünk egymással.Mondtam már neki, hogy szeretem , de ő mindíg azt mondja, hogy ő "nem akar engem megbántani".De van amikor azt mondja , hogy ő is szeret, e árni nem akar velem.Tegnap volt egy előrelépés , az egész éjtszakát együtt töltöttük , szegeden a Kutatók éjtszakáján és aztán nála aludtam..mit ne mondjak , jól el voltunk , meg akkor végre azt érezhettem , ha csak egy éjszakára is , de a csajomnak érezhettem.Atán azt mondta , hogy felejtsem el ezt az egészet ami történt...Ez nekem eléggé rosszul esett..teljesen bele vagyok betegedve , hogy nem akar velem járni, pedig én bármit megtennék érte.Valaki esetleg tudna tanácsot adni , hogy mit tegyek?


Üdv.:16 éves srác


2010. szept. 25. 19:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
szia... nincs fiú lány barátság.. csak szerelem..
2010. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, nem kell sok idő, és megtörik.
2010. szept. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
66%
ne csak az egészet, hanem őt is felejtsd el. Gondolj már bele, ha te elküldenél így egy csajt, aki teszem azt ronda és ne jön be vagy más miatt, akkor szeretnéd, ha másnap is rajtad lógna?
2010. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem pártolok el tőle..nagyon szeretem őt!
2010. szept. 25. 20:46
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
elmúlt 3év... mi törént?:)
2013. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg plusz par honap.. kivancsi vagyok en is. :) de gyanitom a kerdezo mar nem igazan van itt :/
2013. júl. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Azóta is együtt vagyunk!
2014. márc. 12. 21:29
 8/17 tuccennéljobbat ***** válasza:
100%
ez igen, gratulálok :)
2014. júl. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
dejóó :))
2014. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 asd980430 válasza:
100%

Hasonlo cipoben jarok bevallottam neki mit erzek hogy tobbet szeretnek

Azt mondta hogy van valakije es o nem akar tobbet legjobb fiu baratja vagyok de mondta higy lett volna egy ido mikor tobb lehetett volna ebbol

Kerem valaki segitsen hogyan tudnam megszerezni?

2015. febr. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!