Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak lett egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak lett egy lány haverja miután összejöttünk akivel lelkesebben elbeszélget mint velem. Te mit tennél?

Figyelt kérdés
Letiltottam nála mindenhol és nemrég feloldotta
2022. szept. 17. 05:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tiltani kellene, hanem megbeszélnetek. De szerintem már elengedheted.
2022. szept. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele megbeszélni ugyanúgy beszélgettek
2022. szept. 17. 07:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ennyi volt.
2022. szept. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A lány nemcsak a haverja, egyértelműen több van vagy lesz köztük (ha eddig nem is volt).
2022. szept. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kihívni a nőt egy kick-box meccsre.
2022. szept. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%
Tarts szunetet, mond hogy meg nem allsz keszen es koltozz el. Aztan 3 honap mulva fuss vele ossze, csinosan, csabosan. Ha meg szingli, felveszi veled a kapcsit, de eselyes hogy azzal a lannyal lesz. Ezt ugyse tudod megakadalyozni.
2022. szept. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Minek tartson szünetet?? Dobja ki egyből. Minek húzza a saját idejét ilyen idétlen jatszmakkal?
2022. szept. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha összevesztek egy másik nő miatt, és akkor is kitart mellette, ha elmondtad neki, hogy te emiatt szakítani fogsz, akkor őt választotta. Ez ennyire egyszerű.
2022. szept. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
8# így van! Az teljesen más ha előtted is barátok voltak, ha intenzíven keresi az nem túl jó jel.. nekem is vannak ellenkező nemű haverjaim, lelkesen beszélgetek velük szintén, mert ritkán tudunk beszélni, van hogy havonta 1x vagy félévente 1x……
2022. szept. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!