Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális az,hogy azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az,hogy azt mondja nekem a barátom aki állítólag szerelmes belém, hogy nálam jobbat úgysem kapsz?

Figyelt kérdés
Számomra ez nagyon bunkó. Volt egy másik beszólása is,hogy az egyetemen amit tanulok,abban sosem leszek jó. Ő sosem járt egyetemre. És,hogy nekem nincs önkritikám, ami valójában neki nincs. Ha ilyen stílusú beszólásokat megenged magának velem szemben. Ti ezért szakítanátok? Kicsit úgy érzem, hogy direkt leakarja vinni az önbizalmam az ilyen bunkó beszólásaival. Félek,hogy később mi lesz ha ezt a szerelmes időszaka alatt teszi. Nekem fontos,hogy a párom támogasson lelkileg.

2022. szept. 17. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos szakítás. Aki a tanulmányaid becsmérli alacsonyabb szintről az meg is fog verni, ha nem azt csinálod, amit mond.
2022. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, de az sem normális, hogy neked ezt még kérdezni kell.
2022. szept. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szakítanék, igen.

Becsmérel, le akar húzni. Valszeg önbizalomhiányos, de ez nem mentség.

2022. szept. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Tudom, mert ez az első kapcsolatom és nem tudom mi fér bele és mi nem.
2022. szept. 17. 13:35
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ebből lesz a bántalmazó kapcsolat. Nem szabad megvárni míg elfajul.
2022. szept. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

4

Ez nem férf bele. Első kapcsolatod, oké, de akkor is érezned kell, hogy ez így nagyon nincs rendben. És érzed is, hiszen kiírtad a kérdést.

2022. szept. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik ezt szokta mondani...
2022. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
"Nekem fontos,hogy a párom támogasson lelkileg." Hahahaha, persze, azért vagy egy ilyen alja suttyóval. Gondolkozz már.
2022. szept. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
ez nem szerelem! hétfőig szakíts! aki szeret, az biztat, támogat, dicsér, drukkol neked.
2022. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Láttatlanban megmondom a leírtak alapján, hogy egy tipikus nárcisztikus emberrel van dolgod. Nyúlcipő!!!
2022. szept. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!