Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék segíteni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni hogy jobb legyen ? Több mint 1,5 éve együtt vagyok a párommal első párom komoly tervekkel és az akkor szakíts vele kommenteket kérlek mellőzzétek mert nem tudom és nem is szeretném ezt elengedni . De mostanában megromlottak..?

Figyelt kérdés
..köztünk a dolgok . Az első barátom az első komoly kapcsolatom sok mindenben mellettem állt végig kísérte edesanyam betegséget és halálát annak ellenére hogy meg nem volt 18 mindenben segített a temetéskor és az után is támaszt nyújtott meghallgatott és megertett. Ebben az időszakban én nagyon megváltoztam volt hogy megutottem őt sok ideig nem kívántam a szexet ,depressziós voltam . És nekem alapvetően is van egy kis dühkezelési problémám . De imádtam benn azt a higgadtságot és megértést amivel hozzám állt . Hogy mennyire tudott kezelni mert annak ellenére hogy egy szép és okos lánynak tartom magam tudom hogy ritka szar termeszetem van . Olyan volt mintha megtaláltam volna a másik felem. De aztán megváltoztak a dolgok . Ridegseggel és közönnyel all hozzam amikor probalom megbeszélni a dolgokat hallani se akar róla. Dohányozni kezdett a hátam mögött doboz számra issza a hellt pedig előtte mindig figyelt az egészségére . Ha probalom tiltani ezektől a dolgoktól azt mondja korlatozom őt pedig én csak féltem nem akarom végig nézni több rákos ember halálát . Úgy beszel velem mint egy kutyaval ,a szexen is csak túl akar lenni sokszor ha akarja egyáltalán , olyan dolgokat akar rám erőltetni amikről eddig megértette hogy nem akarom . Azt mondja úgy érzi korlatozom ot és hallani se akar róla hogy esetleg nekem is lehet valami problémám. Unja azt ha probalom vele megbeszélni. Kérlek segítsetek hogyan tudnám ezt helyrehozni mert kegyetlenül faj a viselkedése és a hozzáállása a dolgokhoz rengeteget sírok és iszonyú rosszul érzem magam e miatt a régi szebb időkre való emlékezés tartja bennem a lelket . Hiszen nekem csak ő van se anyám se olyan kozelsegű apám akire tudnék támaszkodni

2022. szept. 18. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Semmi gond, majd szakít ő veled.

Dugd csak homokba a fejed.

2022. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hat ez nem segített sokat .
2022. szept. 18. 16:20
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert ezen már nem lehet.

Ha te nem lépsz, ő fog.

Ennyi.

Pont.

2022. szept. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj de erre nincs pozitív válasz.


Erre egy megoldás van, ha szakítasz. Másik nincs.


Szóval! Amennyiben vele maradsz , és rájössz, hogy nem fog változni , soha többé ne panaszkodj, viseld el és mosolyogj.

2022. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha idáig jutottatok, szerintem sehogy. Ha nem akarja megbeszélni, akkor csak a szakítás marad, egyedül ehhez kevés vagy.
2022. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De szeretem őt és szeretném ha valahogy észrevenné magát
2022. szept. 18. 16:32
 7/19 anonim ***** válasza:
87%

Neked is vannak rossz tulajdonságaid. Nehéz időszak volt ez Neked. De hidd el nehéz neki is.

Ha vele akarsz maradni, akkor a tiltást azt felejtsd el. Ha neked nem fér bele az hogy dohányzik, és energiaitalozik akkor ezt mond el neki, és szakíts.

Fiatalok vagytok. Az már jó pont hogy belátod hogy szar a viselkedésed. Első körben ezen is probálj változtatni. Tudom milyen nehéz egy családtag elvesztése, de az hogy megütöd a párod nem fog ezen segíteni. Ahogyan a tiltással sem elérni hogy abbahagyja a rossz tulajdonságokat, az biztos hogx ameddig ebben korlátozni akarod csakazért is csinálni fogja.

2022. szept. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

Komolyan megütötted? És még veled van?


Remélem, minél hamarabb szakít veled, ez amúgy is egy halott kapcsolat már.

2022. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Menjél terápiára, kérdező, méghozzá nagyon sürgősen.
2022. szept. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy egy qrva egészségtelen kapcsolat, és azért, mert te mentálisan baromira nem vagy egészséges, kérdező. Szerintem a párkapcsolati partneredtől nem kellene azt várnod, hogy megadja neked azt, amit a szüleidtől nem kaptál / kapsz meg.
2022. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!