Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Párommal nagyon sokat vitázunk,

Tegnap este ugye nagyon vártam az estét mivel általában csak akkor vagyunk kettesben mert úgy alap nem annyira szól hozzám hanem inkább családjával beszél én persze ott vagyok vele akkor is



Eljött az este és kishuga aki amúgy nagyon féltékeny és mindig beszólogat úgymond mint egy 30 éves nő, velünk aludt el és mondtam vigye át és nem vitte hanem inkább hagyta hogy velünk aludjon ami nem 1x alkalom hanem már többször volt ilyen

Össze vesztünk és nagyon csúnyán beszéltünk egymással és úgy is keltünk hogy rosszban vagyunk és szó nélkül váltunk el azóta nem is beszélünk.


Velem van a baj vagy vele hogy velem nem foglalkozik annyit mint amennyit kéne?

Nem úgy viselkedik velem mint egy normál pár

Nem fogja kezem

Nem puszil meg nem ölel ha nem erek hozzá o egyáltalán meg se érint

Azt mondja gyerekes vagyok de én nem így gondolom .

Már nagyon sokszor atbeszeltuk pár napig tartsa magát utána ugyanolyan amilyen volt

Rengeteget veszekszünk mindennap kb


Mi lehet a baj ?



2022. szept. 27. 16:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem gondolhatod, hogy veled van baj.

Legfeljebb az, hogy még nem szakítottál. Féltékeny a felnőtt hugi? Veletek alszik, nehogy dugjatok? Szerinted ez normális, vagy ennek mi lehet az előzménye? Menekülj az ilyen aberráltak elől.

2022. szept. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

"inkább családjával beszél én persze ott vagyok vele akkor is"

A húga veletek alszik.


Miből gondolod, hogy ez párkapcsolat? A családjával él, te csak útban vagy.

2022. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, veled van a baj, olyan szempontból, hogy a bánásmódja ellenére még mindig vele vagy és szenvedsz egy ilyen ócska szar kapcsolatban. A jó hír az, hogy ez könnyen orvosolható.
2022. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem idős a húga 9 é éves ezt elfelejtettem oda írni
2022. szept. 27. 16:54
 5/26 anonim ***** válasza:
9%
A 9 eves kislany persze, hogy feltekeny. Mashol keresd a bajt.. moat mondok egy peldat.. elmentek setalni.. a kiscsaj mar szalad is utannatok a kis biciklijen mert ti nem szulok vagytok hanem nagyfiu es nagylany a szemeben, akikkel lehet rosszalkodni, meg mar ilyen idos korban kivancsi, hatha lat valami intimebbet is toletek. Ez igy van ha szep, ha nem. Azert beszel inkabb a szuleivel mert ok a csaladja es nem te. Nem vagy utban, ha utban lennel mar nem laknal ott. Te egy megszokott tag lettel a csaladban. Ezert nem erdemes senkit sem bantani. Az osszeveszes a te butasagod. A kishug es kozte szorosabb kell legyen a kotodes, akkor is igy vagy ugy. Beloled lehet masik, belole nem. Ez nem tudat, hanem oszton szint, ezert sem o a hibas. Keress mas modot, ha neked ez az egyutt toltott intim ido keves. Marpedig ha neked keves, te keress, ne tole vard el. Nezd meg mit lep ra. Az egy kisebb jel, de nem hataroz. Sok szerencset mindenben. 24/f
2022. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

Tehát egy 9 éves kislányról van szó? Így mindjárt más a helyzet.


Hány éves a bátyja ennek a kislánynak? (Mármint a párod. Te hány éves vagy jelenleg?)


Szülők nem foglalkoznak eleget a kislánnyal? Miért alakult ki ilyen szintű kötődés a két testvér között? És mióta? Milyen esemény kapcsán?

2022. szept. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
+ ha pl ketten vagyunk szobájába,és pl ölelem az anyja vagy kishuga kopogás v szólás nélkül nyit be ami mindig így van, gyorsan arrébb megy,h ne lássák h kozelembe van
2022. szept. 27. 17:01
 8/26 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy nem lenne semmi baj kishúgával de úgy beszél velem mintha asszony lenne, múltkor olyat szólt h állítson le engem mer nekem jön nem érdekli öt megver engem.

Beszologat kussoljak be tudjam hol a helyem

Ha lát hogy párom mellett ülök elzavar hogy nem ülhetek mellé

2022. szept. 27. 17:05
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Meg kb 12 eves koraig lesz ilyen. 5.voltam.

Csaladnak ne szolj mert hamar taska lesz a kezedben. Ha megeri a pasi, turd.

2022. szept. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%

Liberális nevelés eredménye a kislánynál - mindig, mindent szabad következmények nélkül. Én biztosan nem tűrném a helyedben.


Ha még ráadásul anyuka sem tartja tiszteletben a privát szférátokat, akkor csak egy házicseléd maradsz mindvégig a szemükben.


Itt már csak a szakítás segíthet, semmi más!

2022. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!