Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Páromnak van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Páromnak van egy gyereke a volt feleségétol, 5 éve váltak el, de annyira zavar hogy a volt feleséghez ha megy a gyerekért találkoznak, amikor az utoba kihangosítva hívja, amikor este is mikor osszebújunk vele beszél

Figyelt kérdés
Mert el kell vinni a gyerek ruháit reggel, amikor én ha romantikus vacsival várom haza, jön a gyerek is random mert az anyja nem ér rá vigyázni rá és nincs kire bízni, ilyenkor olyan rosszul érzem magam, szivesen sírnék, és csalódott vagyok, szeretem a párom, és amikor mi kettesben vagyunk akkor nagyon boldog és kiegyensúlyozott vagyok, de olyan is volt hogy össze veszett a volt feleségével valami miatt, és ideges lett és elvonult, feszült lett, és utána olyan rossz volt a hangulat, tehetetlennek érzem magam, lesz ez valaha is jobb? Úgy érzem magam mintha én csak egy szerető lennék, aki a harmadik, aki mindig pótolható, akinek mindig kuss van, ha valami nem tetszik ez van ezt vállaltad, mindig a gyerek az első, te akartál kisgyerekes apukát, stb stb nekünk mindig tényleg csak tűrni kell és kuss van?

2022. szept. 30. 13:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
85%

Bmeg gyerekes férfit választottál.

Szoha nem lehetsz második.

2022. szept. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
95%
Hát ja.. de felesleges azért féltékenykedned mert találkoznak, basszus jó hogy gyerek miatt találkoznak.. erről nem a kisgyerek tehet, remélem vele nem éreztetsz semmit.
2022. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
Ha neked lenne gyereked, akit szeretnél, te is őt tennéd az első helyre. Ha nem tetszik, ne gyerekes pasival járj.
2022. szept. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
73%

Oké oké gyerekes pasi! De van határ és azt a pasi nem tudja kordába tartani.

Nyilván a gyereke, vigyáz rá, ha megy érte találkoznak.

De azt, h ha össze vesznek akkor szar a hangulat vagy éjjel is vele beszél, az már sok!

Beszélgess vele erről!

Amúgy meg ha magát a gyereket nem bírod, akkor ez nem neked való!

N 30

2022. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%
Ez a kapcsolat nem neked való. A gyereke örökre a gyereke marad. Barátnők meg jönnek, mennek, te valóban cserélhető vagy. Ennyire hülye hisztispicha hozzáállással le is leszel cserélve. Keress egy gyerektelent, akinek te leszel első, az egyetlen, meg a világ közepe.
2022. szept. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd őket. Nem bántani akarlak, de ha neked tényleg mindig kuss van, a pasid meg a volt feleségével trécsel esténként, akkor tényleg csak a szex miatt vagy, meg azért, hogy amikor a faszid unatkozik, legyen kivel elütni az időt. Legyen tartásod, és rakd ki a szűrét.
2022. szept. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
84%
Minek kéne neki az exe ha el is vált mást is d.g.logikátlan.
2022. szept. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Én is elváltam,mi is találkozunk a gyerek apjával ha jön-megy érte,illetve néha még beszélünk is!Kizárólag a gyerekről,pl.hogy tanul,jól van-e,miket csinál,stb.De ha tudnád,mennyire rühellem a volt férjem közben,hogy mikor itt van személyesen rá se bírok nézni szó szerint..Lehet ők is hasonlóan vannak.A fiunk nem lenne már messzire kerülném,de ezt nem tehetem meg.
2022. szept. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
98%
Miért beszélnek ennyit? Miről? Nekünk is van kettő, két éve váltunk. A gyerekek beszélnek az apjukkal, nem én. Mi max. megüzenjük egymásnak, hogy hánykor jön értük és akkor pár szóban elmondjuk, mi volt héten (de ezt a gyerekektől is megtudja).
2022. szept. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
72%
En mashonnan kozelitenem meg. Nem benned van a hiba. A parod dolga lenne, hogy meghuzza a hatarokat es a lojalitasa feled magasabb szinten legyen. Ha igy nezzuk, rosszul valasztottal, ez az ember ezekre keptelen. De nem azert, mert gyerekes apuka. A valasnal egeszen biztosan dontes szuletett a gyerekrol, hogy mikor es kinel van. Ezt alkalmankent lehet es kell is rugalmasan kezelni. De adhoc modon nem passzolhatja le anyuka a kolkot. Ebbe pedig neki kell beleallnia, hogy kulon elete van, kulon programjai, es nem fog portugaliabol hazautazni a nyaralasrol, mert anyuci fonoke szolt, hogy maradjon benn tulorazni es vigyazni kell a gyerekre. Ugye? Tessek szepen elmagyarazni neki, hogy elvarod tole, hogy elore lebeszelt idopontokon tul ne vallalja a gyerek felugyeletet. Oldja meg anyuci, mert az az o feladata. Vegyen fel valakit, ha mashogy nem megy. A gyerekrol sem kell annyit beszelni, plane veszekedni. Az iskolaban a szuloi ertekezletre o is bemehet, a tanarokat is megkeresheti, stb. Ha kell venni egy cipot a gyereknek, azt emailben beszeljek le, ne eloben. Csak azon mulik a kapcsolatotok, hogy mennyire kepes meghuzni az enhatarait. A gyerek csak kifogas ebben az esetben, konnyebb neki vallalni a veled valo konfrontaciot, mint az exel valo konfrontaciot. Nyugodtan meg lehet mondani az exnek, hogyha nem kepes a gyerek felugyeletet megoldani, akkor le is mondhat a gyerekrol az apja javara. Vegig neked van igazad, apuci ne puncsoljon az exnek a te kontodra. A gyerek elhelyezese legyen vilagos es kiszamithato, az ex-el pedig informalis es karakteralapu a kapcsolat. Ugyan vegye mar a faradsagot, hogy ezt a csatat megvivja a kapcsolatotokert. Megismetlem, itt nem az baj, hogy gyerekkel rendelkezo apukaval kezdtel, hanem azzal, hogy egy babkent rangatja az ex, aminek o keptelen ellenallni. Mas gyerekes apukak lepattintjak az exet, mint a sicc.
2022. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!