Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok ha a barátotok ilyeneket mondana nektek?

Figyelt kérdés

Ezekkel a dolgokkal ő állítása szerint csak humorizál, de nekem ezek a dolgok bántóak: fogjam be a számat, mert idegesítő vagyok, csak azért van velem, mert nem volt jobb, meg hogy elfog engem dobni, aztán maradhatok otthon a szüleimmel.

Most legutóbb is azon vesztünk össze, amiért nem vittem neki a szobába a kaját, hanem az ebédlőben ettünk, mikor nálunk volt. Azt mondta miért nem voltam képes én készíteni neki valamit, miért az anyukámra kellett várni, hogy ő csináljon valami kaját.

A szüleimmel se nagyon akar még beszélgetni se, de ha volt már olyanról szó, hogy közös bográcsozás pl. akkor ha itt van nálunk, mondja, hogy ne menjünk ki beszélgetni.

Meg mutatok neki egy régi képet magamról, amin kisiskolás voltam, és röhög, és mondja, hogy soványabb voltam. Ez igaz, de akkor voltam 50 kg, most meg 55.

Volt már mikor majdnem szakítottam vele, de olyankor meg hívogat meg mondja, hogy szeret, és hogy mással sem lenne nekem sokkal jobb.


2022. okt. 2. 21:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
97%
Micsoda kis patkány.
2022. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
99%
Ez egy mérgező kapcsolat. Nehezen fogsz megszabadulni tőle.
2022. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
99%
Na ne szórakozz. Neked se tanította meg senki, hogy tiszteld és szeresd magad! Neked ez jól esik??? Nem?? Akkor lapát.
2022. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%

Tipikus bántalmazó/zsaroló.

Az utolsó mondat tipikus egy zsarolónál (hogy mással se lenne jobb).

Dehogynem...


Szakítanék természetesen, méghozzá telefonszám cserével, akár zárcserével, ha van kulcsa a lakásodhoz. Az ilyen fajta nem nyugszik bele a szakításba.

2022. okt. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

Próbáltál már beszélni vele erről? Mondd el, hogy téged ez zavar és ha fontos vagy neki akkor figyeljen már oda erre.


Ettől függetlenül lehet, hogy vicc. "Vicc", amit nem úgy kell érteni, hogy kacagnod kéne rajta, hanem, hogy nem gondolja komolyan.


Azért az is sokat számít, hogy milyen gyakran mondja ezeket. Ha havi 1x mellette meg elmondja, az ellenkezőjét 200x, akkor azért el lehet engedni ezt.

De ha arról van szó, hogy ő egy paraszt, akkor dobd, ilyet bármikor találsz, de jobbat is simán.

2022. okt. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus bántalmazó ember, ahogy írták. Egy patkány, de mikor ki akarsz képni, mindig "megjavul".
2022. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, itt mi a kérdés még? Persze, hogy vágd ki, mint macskát sz.rni! Mit vársz egy ilyen patkánytól? Törlés, tiltás, de nem virtuálisan, hanem a valóságban... és minél hamarabb.
2022. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem az ilyeneket mondják nárcisztikusnak?
2022. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
11%
Manapság már mindenkit nárcisztikusnak mondanak aki nem úgy gondolkozuk mint aki dobálja a cimkét.
2022. okt. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
A nárcisztikus a szép szó a patkányra.
2022. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!