Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom a párom e az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom a párom e az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

2 éve élünk együtt. Mikor megismerkedtünk nekem akkor már volt 2 férfi barátom. Tényleg csak barát. Parom ezt nem fogadta el. Egyszer meglátta cseten egyikkel irok csak nem tudta elolvasni mert töröltem , mivel tudtam milyen ember, tudtam ebből bajom lesz. Azóta ezt hánytorgatja fel nekem. El is marta azóta őket mellőlem.. De hogy ő mikozbe udvarolt és más nőkre írt az persze nem számít! Amiért ide írtam az h engem elszámoltat kivel írogatok de ha én rákérdezek hogy ő kivel csetel akkor egyből támad mondván neki miért kell beszámolni! És iszonyú hangnemben megkapom - h undorító vagyok mint egy féreg , gyökérnek nevez, Mindjart leköplek annyira utallak ...stb.

És ez egy 52 éves férfi szájából...

Mert h őt nem számoltatta el senki..

Azonkívül én láttam társkeresőn más nőkre ír mintha független pasi lenne...mikor rákérdeztem persze tagad mindent

Arra vezeti vissza ezt a bánásmódot velem, hogy mikor megismert cseteltem 2 fiú baráttal és nem bízik így bennem.

Van olyan akivel beszél így a párja? Vagy én fogtam ki csak ilyen pasit ?


2022. okt. 5. 12:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Vén kapuzárási pánikos boomer, dobd be valami nyugger otthonba.
2022. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
#9: havonta kiírja ugyanezt, és csak újra meg újra nyígás.... De semmit nem lép.
2022. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

12#

Akkor viszont egészségére. Ha ő ezt élvezi, szíve joga.

2022. okt. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem en se a kerdest. Normalis no nem marad ilyen ferfi mellett. Ha ezt elturod, akkor meg ugyse fognak meghatni a valaszaink. Turd tovabb ha neked ez jo.
2022. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Rég otthagyta volna a legtöbb ember.
2022. okt. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is rémlik, mintha már lett volna ehhez hasonló kérdés.. Már nem emlékszem a pontos kérdésre, de ott is ez volt a vége, hogy "Mindjart leköplek annyira utallak ..."
2022. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!