Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom észrevette, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom észrevette, hogy a mosdóba pisilok és most nem akar találkozni velem, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt, mára le volt beszélve egy közös vacsora és mozi de azt mondta nem akar eljönni mert, hogy időre van szüksége.. ez tényleg ekkora gond lenne? Mintha megcsaltam volna kb. úgy viselkedik


Szerintem férfiak között tök természetes, hogy néha a mosdóba pisilnek, főleg mondjuk este ha merevebb a cerka akkor a WC se ülve se állva nem használható mosdóba meg nem megy félre , illetve a saját mosdómról van szó nem az, hogy nála voltunk és ott, más helyen nem szoktam maximum ha valamiért nem használható a WC akkor


2022. okt. 7. 17:29
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
70%
Száz ehhez hasonló kérdés van!
2022. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
5%
Te tényleges férfiként ülve szoktál pisilni???
2022. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
22%
és akkor keveset mondtam
2022. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
90%

Én se kezdenék olyan gusztustalan prolival, aki abból mossa a pofáját, amibe húgyozik.


Igényes férfiaknál az a tök természetes, hogy a wc-be húgyoznak, nem oda ahol tisztálkodnak.

2022. okt. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

#2


Nem szoktam leülni kis dolognál, de a nők ezzel jönnek, hogy üljön rá a férfi, viszont ha merevebb a cerka és leül az se megoldás ugyanúgy félre megy..

2022. okt. 7. 17:33
 6/46 A kérdező kommentje:

#4


Nem tudom én nem úgy mosom az arcom, hogy megtöltöm a mosdót és abból, hanem a folyó csapvízzel mosom az arcom..

2022. okt. 7. 17:33
 7/46 anonim ***** válasza:
80%
Aha, akkor ennyi erővel lehúzod a wc-t és abból is moshatod a pofázmányod a folyó víz alatt.
2022. okt. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:

#7


Nem ugyanaz, ne fokozd már a hülyeséged.. a WC-be nem csak kis dolog van végezve..


De ennyi erővel ha kifújod az orrod a mosdóba akkor te a saját fikáddal mosod az arcod?

2022. okt. 7. 17:48
 9/46 anonim ***** válasza:
85%
7-es pont ez jutott eszembe. Amúgy én emiatt nem szakítanék meg semmi ilyesmi de ha alapos indok nélkül csak úgy oda pisilne azt eléggé undorítónak tartanám. Ha összeköltöznénk és teszem azt ott beáztatok egy felsőt hirtelenjében akkor számítsak arra hogy pisi szaga is lesz? Értem én valószínűleg sima vízzel leöblíted oszt kalap kabát de fogd fel hogy ez eléggé cikis helyzet. Biztos kiosztanám hogy ezt többet ne. Úgy hogy most ne lepődj meg amiért időt kért.
2022. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az orrát se nagyon fújja senki a mosdókagylóba :D
2022. okt. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!