Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg lehet bocsátani a megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet bocsátani a megcsalást? Árulást?

Figyelt kérdés
A férjem megcsalt a harmadunokatestvérével. A férjem családja ki dobott, le átkozott, nem hagyták hogy életet alakítsunk, a családjával még is jóban van . Meg akarok halni.

2022. okt. 13. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg lehetni meg lehet, csak kérdés, hogy te tudod-e? A leírt esetet én nem tudnám megcsalni, na meg annyira nem is akarnám, ha ennyire "bennsőséges" a kapcsolata a családjával.
2022. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szerezz egy jó ügyvédet a váláshoz! Semmizd ki!
2022. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Mennyi ideje történt a házasságkötés?


Hogyan, milyen körülmények között ismerkedtetek meg és mennyi idő után dőlt el a házasság? Biztosan nem volt túl gyors?

2022. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Van aki képes rá, van aki szerint ez nem nagy bűn, van aki szerint nem.
2022. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Cigányoknál nem ritka az ilyesmi. Mondhatni mindennapi eset.
2022. okt. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most jól értem?; a férjed megcsalt a saját unokatestvérével, a családja mégis téged dobott ki??

Hát..ez így,ebben a formában már nem megbocsájtható.Maximum,ha nagyon vissza akar jönni, megszakítja a kapcsolatot a családjával.De szerintem hagyd a francba..

2022. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os, mit nem értesz? Leírtam az 5-ös hozzászólásomban😂. Ne a saját lézezési dimenziódban gondolkodj.
2022. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jesszus,perverz alak.Tudod ki lenne vele.
2022. okt. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!