Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék hogy újra minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék hogy újra minden jó legyen? (Story lent)

Figyelt kérdés

6 hónapja ismerjük egymást egy távkapcsolatról van szó és 3 hónapja vagyunk együtt. 23/F vagyok

Miútán elkezdődött a suli neki felajánlottam hogy ide költözhet amég sulizik és két hetente hazajár. Még távkapcsolatba voltunk és hetente láttuk egymást jól éreztük magunkat de ahogy többet lettünk együtt kicsit több lett a veszekedés.

Sokszor féltékeny voltam arra hogy van több fiú barátja. Ezek elmúltak 1-2 nap alatt és tudom hogy barom voltam. Azután kisebb dolgokon is kiakadtam és megbántottam őt. Utoljára egy koncerten veszekedtünk és azt mondta hogy ez neki már sok hogy még egy koncerten is veszekszem vele, és teljes mértékben igaza van de szeretnék változtatni. Mostanra odáig jutott hogy inkább elmenne albérletbe minthogy velem legyen és a szakítás is megfordult a fejébe hogy ne tegyem tönkre őt. Kevesebbet is írunk/beszélünk mikor nincs itt és minden héten hazajár.

A tegnapi napon teljesen jó volt minden beszélgettünk nem volt semmi aranyos is volt és én is visszább vettem nem veszekszem már egyáltalán. De a mai nap kérdezgettem a napjáról és flegmán válaszolt majdnem mindenre. Kérdeztem mi a baj és mondta hogy vajon mi? Hogy tönkre teszem őt. Pedig ahogy ígértem nem veszekszem vele és odafigyelek jobban rá de félek hogy lépni fog és én javítani szeretnék a kedvéért. Mit tehetnék? Adnék neki időt de félek hogy akkor már nem akarna egyáltalán velem lenni.

Elakarnám vinni a kedvenc helyére is de anyagilag sajnos nem tehetem meg jelenleg. Szóval tanácsot szeretnék mit tehetnék. Esetleg privátba még részletesebben elmondhatok 1-2 dolgot de tényleg szeretnék érte megváltozni mert szeretem.



2022. okt. 18. 01:57
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
73%
Keress orvost.
2022. okt. 18. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne lakjatok együtt!
2022. okt. 18. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom hogy eddig megmaradt. Orvosi eset vagy.
2022. okt. 18. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fel kellene nőni, jelenleg még nem vagy alkalmas párkapcsolatra. Csoda, hogy 3 hónapot kibírt.
2022. okt. 18. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valahol három hónap után már javítani kell bármit is, meg változtatni, azt hagyni kel a francba, mert láthatóan szignifikánsan eltér a jellemetek. Engedd el, hadd találjon magának egy normális férfit.

23 évesen már te sem fiú vagy…vagyis nem kene, hogy az legyél.

2022. okt. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

Ha párnaponta belekötsz, nem lehet elvárni, hogy attól happy legyen, hogy aznap nem bántottad. És lehet ám tőled függetlenül is bármitől rosszkedve! Nem körülötted forog a világ! Gondolom, neked is szokott lenni jobb és rosszabb napod és nem csak a barátnőd az indoka. De ezeket kell kommunikálni beleképzelés helyett.

De hát mostantól legyél "jó", aztán 1-2 hét múlva remélhetőleg összeségében nyugodtabb lesz a kapcsolat. Az irreális elvárás, hogy folyton boldogok és mosolygósok legyetek. Aztán meg nem drámai gesztusok kellenek, csak kedvesség, empátia, figyelem, őszinte, de udvarias kommunikáció és türelem.


Azt meg döntsd el, bízol-e benne vagy sem. Bántani, megváltoztatni akarni, kontrollálni felesleges bármelyik verziónál! Összeköltözni meg korai volt 3 hónap után. Akkor érdemes csak meglépni ezt, amikor már jobban ismeritek egymást és nem csak beleképzeltek a másikba dolgokat. Ha viszont hamar összecuccoltok, akkor ugye már az anyagiak is összekötnek és más motivációk is lesznek.


Plusz alapvetően az a gondod, hogy nem ismered magadat, ezért csak sodródsz ebben az egészben az ösztöneid, hangulataid után. Ehelyett, kicsit utána kellene járnod, ki is vagy, miből fakadnak a félelmeid, indulataid, mit vársz egy kapcsolattól, milyen legyen? Miért ragaszkodsz ahhoz, akit kritizálsz, hogy nem jó neked? Nem csak ilyen ködös érzések mentén létezz, hogy ma rád mosolyogtak, ma meg nem, biztos valami katasztrófa készül... Te tudnál ehhez gondolatolvasással alkalmazkodni? Baráti beszélgetések, napló, pszichológus vagy bármi, ami kicsit elgondolkodtat a témában, jó ötlet lehet.

2022. okt. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!