Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves vagyok imádok dugni....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok imádok dugni. De nem régen megismerkedtem egy lánnyal akivel nem tudom elképzelni hogy megdugnm csak azt hogy csókolgatnám megölelném reggel vele ébrednék. Már az is tök jó érzés ha beszélgetek vele de a szex nem is izgat. Ez normális?

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 20:04
 1/7 Moszuke ***** válasza:
100%
szerelem?
2010. szept. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azaz beleszerettél, és inkább vigyázol rá, mint dugd orba szályba
2010. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó látni, h az emberek jó irányba is tudnak fejlődni...,de amúgy valószínűleg szerelem:)
2010. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nah. Most már ne csak dugni szeress, hanem szeretkezni is. Sok szerencsét.
2010. szept. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha összejöttök, majd kialakul egy idő után a szex is, nem kell elsietni. Igen, már más tipikus szexmániás férfitól is hallottam ilyet, hogy hirtelen szerelembe esett, és akkor a szex egy darabig háttérbe szorult - van ilyen. (Viszont amíg ezzel a lánnyal ismerkedsz, ne dugj mással sem.)
2010. szept. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Kezdesz emberként viselkedni. Ettől különbözünk az állatoktól.
2010. szept. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
75%
jaaj de aranyos vagy! : )) szerencsés a lány! (:
2012. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!