Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy “távoli” barátnőm rányomul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy “távoli” barátnőm rányomult a páromra, és ezt nem mondta el a párom?

Figyelt kérdés
Nem szoros barátnőm, inkább távoli haver szintre sorolnám a lányt, aki a párom munkatársa (de általam ismerték meg jobban egymást, hatalmas cég) rendszeresen írogat a páromnak, hogy tud-e segíteni neki a munkában, szünetben isznak-e egy kávét, kiülnek-e a kertbe beszélgetni, cigiznek-e egyet stb. Hozzáteszem, ott dolgozik az egész baráti társaságom, de nem együtt mennek mindannyian, hanem csak a páromat hívja. És a párom megy is vele mindig, amikor egyébként velem is lehetne, mert igaz én még egyetemista vagyok, de kb a munkahelyüktől 2 perc sétára van a kampusz. Erről nekem egy szót sem szólt a párom, hogy köztük bármi interakció lenne akár személyesen, akár chaten. De egy ismerős figyelmeztetett, hogy tudok-e róla, hogy a barátnőm nyomul a páromra? Merthogy a párom elmondta neki, hogy sokat ír neki a lány. (volt, hogy akár éjjel(!) is ráírt a lány), meg a fentebbiekről is beszámolt neki. Plusz többen észrevették, hogy sokszor vannak együtt. Nem akartam balhét, felhoztam a páromnak, azt mondta csak nem akart bunkó lenni a lánnyal, de ő egyszer sem kereste és az égvilágon semmit nem jelent neki. Azt tudom, hogy nem történt köztük semmi, mégis olyan furcsán érzem magam. Nagyon féltékeny vagyok? Durva lenne ezért számon kérni, hogy miért nem mondta nekem a párom, hogy nyomul rá a barátnőm, miért másokkal beszélte ezt meg?

2022. okt. 21. 02:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Mindenesetre érdekes, hogy se te, se a párod nem egymás társaságát keresitek ebédidőben.
2022. okt. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azért nem, mert úgy tudtam elfoglat, ezért mindig esténként találkozunk
2022. okt. 21. 02:24
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik fél tök mindegy. Itt egy olyan kapcsolatról beszélünk, amiben szabadidőben nem vagytok együtt, titkolóztok egymás előtt, kavarjátok a szart. Minek? Ha annyira fontosak lennétek egymásnak, akkor együtt kávéznátok, egyértelmű lenne mindenki számára, hogy együtt vagytok és a srác nemet mondana az állandó próbálkozásokra, te meg nem lennél féltékeny, mert tudod, hogy mit jelentesz a másiknak. Ketten vagytok benne, és ketten szúrjátok el épp. Akár működhetett is volna, de így nem fog.
2022. okt. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rengeteg időt töltünk együtt, csak nem akar “megfojtani”, úgy gondolom kell valamennyi külön töltött idő is, ami az ő kérésére azt jelenti, hogy napközben nem igazán találkozunk hétköznap, mindenki csinálja a dolgát
2022. okt. 21. 02:29
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő nem akar megfojtani, az ő kérésére ez azt jelenti, hogy..

És a te mit szeretnél?


Mert én speciel szarul érezném magam, ha ő jól érezné magát más nőkkel hétköznap, engem meg lekoptat, mert kell a külön töltött idő is.


A gond itt az, hogy egyértelmű: a csaj ráhajt, ő meg nem veled beszéli ezt meg, mert bejön neki.

2022. okt. 21. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Hívd ki a csajt egy kick-box meccsre.
2022. okt. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan tetszik neki, hogy nyomul ra egy masik csaj, de az hogy tetszik-e a csaj neki is, azt csak a parod tudja. Nyilvanvaloan tagadni fogja az egeszet akar tortent valami, akar nem. En leulnek vele, mondanam neki, hogy rosszul esik, bizalmatlansagot szul bennem, raadasul te is mástól tudsz rola, ugyhogy másnak is feltunt a dolog. Megkernem, hogy a kapcsolatunk érdekében allitsa le a lányt, mondjon neki nemet. A reakciojabol erre majd tudsz kovetkeztetni. De sajnallak egyebkent, mert most orokke benned lesz ez az egesz, hogy na vajon most mit csinal. De az, hogy ez elmuljon, a parodon fog mulni.
2022. okt. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha a párod ezt titkolja (mert egy ilyen dolog nem megemlítése nálam már titkolás) akkor az már régen rossz. Mert ha valóban "csak barátok" mit nem lehet azon elmondani, hogy "Képzeld ma szünetben Tündivel megittunk egy kávét és dumáltunk erről meg arról."
2022. okt. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
14%
Tudta h veled ezt nem fogja tudni megbeszélni mert elfogult vagy. Teljesen másképp kezeli az ilyeneket az ember párja, vagy egy ember haverja.
2022. okt. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy még csak 3 hónapja vagyunk együtt és nem akarok elviselhetetlen lenni, de közben ha már most imponál neki hogy màsnak tetszik akkor később még jobban fog nem?
2022. okt. 21. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!