Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az mért van, hogy szívem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mért van, hogy szívem szerint beleállnék és okoznék neki egy álmatlan éjszakát de inkább nem teszem és nézem én a plafont helyette?

Figyelt kérdés
Régen ha valami bajunk volt kiveszekedtük magunkat, de most csak a kimondatlan szavak vannak, meg az hogy valami miatt úgy érzem hogy nem bánthatom és inkább hagyom lógni a levegőben a dolgokat. Kb. ő is így áll hozzám és ha baja van, akkor is csak vetít vagy lelép.

2022. okt. 21. 21:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kíméled magad a stressztől, eleged van.


Párterápia/"család" terápia esetleg? (Nyilván azért írtam idézőjelbe, mert régebben talán családalapításra is gondoltatok...)

2022. okt. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%
"Beleállnék"? Ez most nemi erőszakot jelent? NAGYON NE!
2022. okt. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem nem azt jelenti. De ha már feltétlen vadbaromnak akarsz gondolni akkor inkább lehetne szimpla bántalmazást ebbe belelátni.

De nem ilyenre gondoltam, egyszerűen csak megmondani neki hogy mit gondolok arról ahogy viselkedik, de tudom hogy ezzel megbántanám és közben meg leszarom, hogy amit csinál azzal engem bánt. (vagy legalábbis én úgy érzem)

2022. okt. 21. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene veszekedni, vagy éppen némán nyelni egyet, beszélgetni nem tudtok?

Ha nem úgy viselkedik, ahogy elvárható, akkor, ha szólsz, nincs miért megsértődnie. Egyáltalán milyen jellegű problémáitok vannak?

2022. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Gondolom mindketten belefáradtatok a sok vitába, mert nem passzol a gondolkodásmódotok. Külső ennyire fontos számodra, hogy vele maradsz?
2022. okt. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szereted, ezért nem akarod megbántani. Félsz is, h ez miatt nehogy konfliktus legyen. Merj önmagad lenni!
2022. okt. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na igen... ezért kellene normális oktatás, ahol tanulunk asszertivitást pl, ahol rá vagyunk vezetve a rossz viselkedésmintáinkra, ahol meg vagyunk rá tanítva, hogyan javítsuk ki azokat, hogyan illjünk bele a társadalomba, hogyan legyünk önmagunk... ahol nem az egyik szar viselkedésmintájú gyerek tanulja el a hülyeséget a másik szar viselkedésmintájútól.


Az emberek többsége sajnos ezekről semmit sem tud, és hisztis gyerekként viselkedik a kellemetlen helyzetekben. pont, mint ti... viaskodtok, veszekedtek, mint két öntudatlan óvodás. Pedig törekedhetnétek megoldásra is, megértésre, kompromisszumra. Hogy mindkettőtöknek jó legyen.


Bár ki tudja, lehet nektek a másik bsztatása egy szórakozási faktor. Akkor viszont mi a kérdés?? Állj bele!

2022. okt. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!