Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit kell tennie egy férfinek, hogy sírjatok?

Figyelt kérdés

A nők 85%-a nem sírna, ha az első osztályú mérnök-informatikus fickója szakítana vele:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szaki..

Viszont a 89%-uk sírt már fickók miatt. Mit kell tennie egy fickónak, hogy sírjatok?



2022. okt. 23. 19:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2022. okt. 23. 19:11
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Kiírni ilyen barom kérdéseket. Már bőgök, remélem örülsz te sz*****.
2022. okt. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Mikor tiltanak mar ki teged...:(
2022. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

A poén kedvéért komolyan válaszolok.

Ha szakít velem, de már egy kalap szar a kapcsolat, lehet tőlem a császár is, akkor se fogok sírni. Akkor sírnék, ha még szeretem. A párommal másodszor szakítottunk, most se sírtam. Mindkétszer már túl voltunk minden síráson. Sírtam, mikor még érdekelt, mikor küzdöttem érte, mikor még bántott amit mond, vagy gondol. A szakításnál már fellélegeztem.

2022. okt. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
én ezektől a fogyatékos kérdésektől sírok
2022. okt. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Mióta olvasom a hülye kérdéseidet, én is gyakrabban sírok "férfi" miatt.
2022. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Örömömben szeretek sírni pasik miatt. Bánatomban már nem tudok: legfeljebb dühös leszek, ilyenkor a tehetetlenség miatt "kellene" sírni, de inkább csak egy mentális köpés szokott lenni belőle. (legutóbb annál, aki titkolta, hogy nős)
2022. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
61%
Mitől elsőosztályú valaki a foglalkozása miatt? És ha ez a mérnökinfós úgy néz ki mint Fester bácsi, Pete Doherty vagy Lyle Lovett? Össze se jövök vele, nemhogy sírjak miatta.
2022. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
En mondjuk sirtam mikor a ferjem bortonbe ment, pedig nem volt se mernok se informatikus (hala az egnek)
2022. okt. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
38%
Én mindenen sírok. De mire a szakításig eljutok, azon már nem.
2022. okt. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!