Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Drogosoknak ennyire nincs agyuk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Drogosoknak ennyire nincs agyuk?

Figyelt kérdés

Most komolyan, a drogosoknak nincs agyuk?

Jártam párhónapot egy olyan emberrel aki azt hazudta h kokain, drogok és alkhol függő volt, de 5 éve letette. Járt pszichiátrián, elvonón.Lett vállalkozása, normális élete. Hát úgy voltam vele mi baj lehet, persze én tudatmódosító ellenes vagyok. Erre kiderült h óránként füvezik, gyógyszerezi magát. Rajta kaptam h valami tabit is nyom. Azaz nem is szokott le, csak váltott. Össze vissza hangulatai voltak, parajona, de mindig csak magyarázni akart, ego az egekben, manipulálni akart, hazudozott. Nem elég h aputestű, a sexben is ritka rossz, unalmas volt. Menet közben lekonyult neki.. . Ráadásul csajozott. Leléptem, elhordtam mindennek, s megmondtam neki h felejtsen már el. Erre fél év után jelentkezik úgy h van párja, de nekem azt hazudta h nincs. Hiába mondtam h hagyjon békén, erre küldött magáról képet amin szürke a drogtól, beállva a fűtől félmesztelenül mint egy alkoholista.

Megint elküldtem.

Most komolyan ezek a drogosok mit képzelnek magukról, minek tapadnak olyanhoz aki nem akarja.

Veressem szájba h ezt meg is értse?



2022. okt. 23. 20:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ebben a storyban nem csak vele van baj... 🤣
2022. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább tanulj meg helyesen írni, fogalmazni. Tiltsd mindenhonnan, ennyi.
2022. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Igaz, nem is kellene vele foglalkozni, van kivel nekem is, csak féltem előle a kapcsolatom... De kell megoldás, csak kiváncsi vagyok miért teszi...
2022. okt. 23. 20:34
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

Te is tolsz valamit? Ezt az összefüggéstelen, ostoba katyvaszt...

Ha nem valami szokásos itteni kitaláció akkor a válasz: nem, nem kell szájba veretni, simán csak eltakarítani az életedből. És utána elgondolkodni hogy tulképp kinek nincs agya kettőtök közül. Súgok, annak aki leáll egy ilyennel és nem küldi azonnal a búsba.

2022. okt. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Már leírták. A baj az, hogy újra képes volt kapcsolatba lépni veled, vagyis nyitott voltál rá. Érted...?


A legközekebbi kontaktolásakor tiltsd le mindenhol - már ha TÉNYLEG nem kérsz belőle a továbbiakban - előtte írd meg neki, hogy feljelented, ha zaklatni mer - és tedd is meg, ha nem áll le!


Azért csinálja, mert vevő vagy rá, érdekel amit tesz, foglalkozol vele, reagálsz rá. Ha ez megszűnik és lepattan mindenhonnan, keres más célpontot, vagy újfajta tabikat, részletkérdés, kinemsz@rjale.

2022. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak az értheti akinek volt vagy van szenvedélybetegsége.
2022. okt. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem te sem vagy tiszta fejben..
2022. okt. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik tudták értelmezni az írást s arra hasznos választ adtak. De normális vagyok, segíteni is próbáltam neki h le szokjon mert sajnálom, de lehetetlen. S hiába mondtam neki h jó, akkor engem hagyjon békén, bizonyos időközönként eszébejutok s csak keres, többnyire telón, máshol már rég letiltottam. De igaz, le kell tiltani telefonról is.
2022. okt. 23. 21:03
 9/21 anonim ***** válasza:
52%

Ugye tudod hogy kemeny drogokat nem lehet csak ugy letenni?

Sokan a fuvet nem hagyjak el, mert keptelenek ra

Minden fuggoseg gyengeseg valamit potol vele az ember


Te amugy nem tolsz semmit?

Szoktam latni a kerdeseidet, ha tisztan ilyeneket tudsz osszehordani akkor veled is van baj

2022. okt. 24. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Én ezt mind értem, de ha közlöm h kösz én ebből nem kérek, minek kell erőszakoskodni.

Első írásom ezen oldalon, nem láthattál többet...

Bocs h 20 éves vagyok s még nem tapasztaltam az életből sokat!

Kösz én nem tolok semmit, csak irritálóak ezek az emberek számomra, főleg ha rám akarnak tapadni akaratom ellenére, érthetetlen... De mindegy is, megoldom

2022. okt. 24. 19:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!