Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek kellek én neki?

Figyelt kérdés

Van egy 53 éves pasi, aki gazdag van 3 lakása és saját cége is. Nyitott házasságban él, a feleségével.


A pasinak van 4 szeretője abból egy nagyon féltékeny csaj is van, a feleségére nem féltékeny csak a többi nőre.


A pasi engem messengeren napi 2 szer keress reggel rám ír, meg estefelé, és max pár perceket beszélünk milyen volt a napunk. Ha találkozunk heti 2szer pár orára el megyünk étterembe enni. Néha együtt kocsmázunk, de utána velem akar aludni. És tényleg csak aludni mert sose akart vagy próbálkozott hogy abból több legyen.


Azt mondta szerelmet keress, mikor kérdeztem az életben mire vágyik hiszen mindene meg van, azt mondta hogy szeretne újra szerelmes lenni, mert imádja azt érzést, és a feleségébe már nem szerelmes 15éve szeretik egymást de már nincs szerelem. A szeretőit szereti, de ők se tudtak neki szerelmet nyújtani tőlem meg csak barátságot akar elvileg gyakorlatilag nem tudom mit akarhat mert ritkán ir, ritkán keress és nem tudom miért jó csak ugy együtt aludni amikor érzelmileg nem érzünk ugy egymás iránt semmit én ugy nem nagyon szeretek együtt aludni senkivel.


Mit akar tőlem valójában?

Mit kezdjek vele?

Ki volt már ilyen helyzetben?

Mi a jó reakció vagy hogyan kezeljem ezt?



2022. okt. 25. 14:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan teged a a kimagoslo eletszinvonala vonzott be , vagy patosul egy apa komplexus is melle.
2022. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Parosul*
2022. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem érdekel a pénze, viszont valóban sokkal fiatalabb vagyok nála, és utaltam is rá neki, hogy tetszik hogy élet tapasztalt és okosan látja a világot és fel nézek a világ nézetére, és mivel nekem még nagyon fitalon meg halt az apám, valóban jó lenne ha olyan szerepet akarna be tölteni.

De ő azt mondta ő nem ugy tekint rám, és nem tud hova be sorolni engem.

2022. okt. 25. 14:52
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Neked mire kéne ő...? Teljesen feleslegesen bonyolódnál egy ilyen alapból bonyolult helyzetbe.
2022. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy minek kellesz neki? Arra, hogy megdugjon.
2022. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A jó reakció az lett volna, hogy szépen leépíted a férget aki be akar jutni a bugyidba és nem foglalkozol vele többet. Viszont mivel téged ez annyira foglalkoztat, hogy még kérdést is kiírsz róla, így garantált, hogy hamarosan aláfekszel, szóval csak annyit mondok, hogy használj óvszert.
2022. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kell az új fiatal p.nci!
2022. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Más ötlet nincs?

Mert ha így lenne, akkor mikor együtt aludtam vele próbálkozott volna nálam de nem tette.

És azt is mondta hogy neki nem jön be a szörtelen csak a szörős.

Mert beszélgettünk arról kinek mik jönnek be.

2022. okt. 25. 15:24
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég beteges egy kapcsolat. Szerintem keress hozzád való barátokat.
2022. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon buta vagy, meg akar dugni és jó uton halad, ezen a semmirekellő hütlen vénkecskén kattog az agyad.

Te leszel a 5. szerető vagy 6.7. Kitudja, főnyeremény ez a kan

2022. okt. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!