Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg normalis ez? A páromna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg normalis ez? A páromnak van egy gyereke, elvált sok éve, és nekem annyira zavaró hogy a volt feleségével hangosan beszélget telefonon, de nem csak a gyerek dolgait, hanem hogy a szulőkkel mi van ki hogy van mit csinál? Miért nem tud neki

Figyelt kérdés

Írni hogy nekem ne essen rosszul?

Másik meg hogy miért érdekli a volt felesége rokonai? Én se hivogatom a volt vőlegényem hogy hogy vannak a szülei, testvérei, mi sem tartjuk a kapcsolatot pedig nem váltunk el rosszban, értem hogy a gyerek miatt itt beszélni kell de ezt muszály úgy mintha együtt lennének? Engem is érdekelhetne hogy vannak az exem szülei, mert nagyon kedvesek voltak és szerettük egymást, de ez a múlt, ilyenkor úgy érzem magam mint egy kis szerető,hogy feleség gyerek az az első, ezt komolyan előttem kell csinálni? Neki fordítva hogy esne? És oké hogy mi kezdtünk gyerekes emberrel de az első egy két randin nem előttem enyelgett a volt feleségével, és ő van megsértődve hogy semmi rosszat nem tett, de szerintem ez akkor is bántó dolog, hogy együtt nevetgélnek meg emlékszem az a rokon ilyen olyan és hogy milyen idős szegény , és hogy karácsonykor is mi szokott lenni mekkora buli , ezt muszáj előttem? És akkor ne essen rosszul



2022. okt. 26. 08:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
*muszáJ
2022. okt. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
A hiba benned van, ez természetes dolog. Ha ezt nem tudod elgfogadni, szakíts.
2022. okt. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Neked ez enyelgés, neki meg normál érdeklődés a gyereke anyjának családja felől. Az, hogy neked ez rosszul esik, értem, pedig teljesen ok. A gyereke nagyszüleiről van szó.

Nekem is van gyerekem és a férjemnek is. Ő nincs jóban a gyerekei anyjával, de mi szoktunk beszélgetni a fiam apjával - a gyerek miatt hívjuk egymást, de beszélünk ezen kívül bármiről is: anyukájáról, öccséék családjáról, meg sokat az új kapcsolatában született kisfiáról. Sőt, van hogy odaadja a telefont a picinek és vele is "beszélgetek", szia hogy vagy mondja nekem a kétéves. Nagyon cuki. Férjem egyáltalán nem féltékeny ezekre.

2022. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem előtted csinálná, akkor meg az lenne a bajod, hogy mit titkolózik. Teljesen normálisan viselkedik, te vagy az aki képtelen civilizált ember módjára gondolkozni.

Mindenesetre úgyse fogsz megváltozni, szóval nem kell erőltetned, mindkettőtöknek jobb lesz, ha minál hamarabb keresel egy gyerek nélküli pasit, őt meg hagyod élni.

2022. okt. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szerintem ezt pár mondatban meg lehet írni a másiknak úgy sem tartozik rám, és kinek ne esne rosszul ha a párja a volt feleségével beszélget e közös gyerekekről és cseverezsik nevetgel a volt feleségével előttem, nekem igen, lehet velem van a baj, de én vállalom az érzéseim, szerintem fordított esetben a páromnak is rosszul esne, csak ezt az érzést ő sosem fogja megtudni
2022. okt. 26. 11:29
 6/18 anonim ***** válasza:
89%
Páromnak gyereke van típusú napi hiszti 🙄
2022. okt. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
3-as vagyok. Én is cseverészek a fiam apjával, hovatovább nevetgélünk is. És nem, a férjemet ez nem érinti rosszul.
2022. okt. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%
Fel kéne nőnöd...
2022. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szerintem húzni kéne egy határt ebben is, oké hogy mi vállaljuk a gyerekét is, örüljön neki hogy elfogadjuk, annak is hogy azt is elfogadjuk hogy kell a volt feleségével találkozni a gyerek miatt, de az hogy előttünk nevetgel vele, meg a karácsonyi dolgok vissza emlékezes megy az szerintem már sok, és csodálkozik a sok gyerekes, hogy sorra megy tönkre a kapcsolat mert ezekkel folyamatosan megbántjak az új párokat, és ők meg nem bírják tovább, most csak azért mert van egy gyerek nem hiszem hogy erre a mondatra mindent rá lehet húzni
2022. okt. 26. 14:28
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
Örüljön neki...? Kötelező neked "elfogadni" a gyerekét? Ki mondta, hogy gyerekes hapsival kezdj?
2022. okt. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!