Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme így folytatni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így folytatni egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vagyunk együtt, viszont az utóbbi hónapokban egyeltalan nem vonzodok a paromhoz se szexuálisan se sehogy. Sokszor nincs is kedvem vele együtt lenni. Felnőtt emberek vagyunk ezért az elejen se volt már rozsaszin kod de elvoltunk. Viszont ami miatt teljesen elvesztettem minden vonazlamamat felé az az hogy borzasztoan lusta. Tanul meg, meg én is, és sosincs penze, mondjuk tegyük fel most nekem sincs de azért egy pasinak legyen már penze. Mielőtt azt hiszitek h penzehes phicsa vagyok, nem. Nem kell senkinek a penze, de azert legyen már az hogyha elhiv vacsorázni ne közölje mar hogy neki nincsen penze, vagy fizessuk már külön külön. Mert megtortent eset. Mondtam neki, de nem megy el dolgozni. Ugyanakkor nem akarok vele szakítani, mert csomó közös programunk van, megyunk ide oda, külföldre is, és ez jó. Ilyenkor jó hogy van, de amugy meg nem vagyok rá. Hozzátartozik hogy mi már egyszer szakítottunk, de újra osszejottunk mert o teljesen kivolt és hogy most mi lesz vele, megsajnaltam.

Ezert nem tudom mihez kezdjek



2022. okt. 29. 13:26
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
50%
Akkor most elhessegetem a gondolatot, h nem is kamu ekérdés 😅😂🤔
2022. okt. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus.


1. Nem várhatod el egy kapcsolatban, hogy a pasi fizessen mindig mindent (randin sem). Kivéve persze, ha te háztartásbeli vagy és ő dolgozik, de egyetemisták esetében ez nem áll fenn.


2. Ex-szel nem jövünk össze


3. Sajnálatra nem épül egészséges kapcsolat


4. Ha nem vonzódsz valakihez sehogy, ne legyél vele együtt


5. Felnőtt emberek is érezhetnek rózsaszín ködhöz hasonló dolgot és szerelmet is. Sőt, ideális esetben akik kapcsolatban vannak, szerelmesek egymásba.



Szakíts vele.

2022. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs értelme, kettes már kifejtette az okokat, de még lehetne sorolni
2022. okt. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát erre amit te akarsz, jó lenne egy barát is. Egy baráttal is el lehet menni programokra hogy ne legyél egyedül. És mivel neked ugye NEM számít a másik pénze, így egy barátoddal is simán lóghatnátok sokat együtt. Nem kellene "kényszerből" szexelni. Így akarod leélni az életedet?

Sokkal tisztább és egyenesebb lenne ha szakítanátok.

2022. okt. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1.es: nem kamu.

2:es: köszi, nem várom el persze, mint írtam. De azért mondom ha o hív el valahova legyen már annyi benne mert ez számomra is égő volt, és nem egyszer történt.


En sem akartam vele osszejonni újra és az én hibám volt valóban, mert nem kellett volna megsajnalnom.


Koszi, hogy ilyen jól kifejtetted

2022. okt. 29. 13:42
 6/7 A kérdező kommentje:

4es: persze, barátokkal is lógok együtt, de ők nem ernek ra annyiszor mint mondjuk a párom, mert nála tényleg az van ha mondok valamit akkor egyből ugrik.

De en is így érzem, hogy inkább csak barátként tekintek rá

2022. okt. 29. 13:43
 7/7 A kérdező kommentje:
Miert lenne kamu?😂 írj rám kérlek
2022. okt. 29. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!