Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelentenek? -Mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentenek? -Mit jelent az hogy nagyon kedvelni valakit? -Mit jelent az, hogy szeretni valakit? -Mit jelent az, hogy szerelmesnek lenni valakibe?

Figyelt kérdés

Mit jelent az hogy nagyon kedvelni valakit?

Mit jelent az, hogy szeretni valakit?

Mit jelent az, hogy szerelmesnek lenni valakibe?


2010. szept. 28. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Kedvelni valakit, akivel jól tudod érezni magad.

Szeretni valakit, akiért bármit megtennél, akiért mindenről le tudsz mondani.

Szerelmesnek lenni... Erről inkább nem írok.

2010. szept. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedvelsz valakit jól érzed magad a társaságában de barátságnál nem több.Szeretni ami több a barátságnál de lehetne erősebb.Szerelmesnek lenni ha meg is halnál valakiért.

32/F

2010. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki ezekre az érzésekre képes azt embernek mondják, aki képes érezni és hinni.
2010. szept. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Moszuke ***** válasza:

hát ez mondhatjuk úgy hogy egy skálán elhelyezett X emberhez viszonyított érzelem "mértéke"


kedvelni szoktál tök idegen de szimpatikus, udvarias embereket is akár...


szeretni anyádat szoktad, és az olyan párod akivel már marha rég együtt vagytok és a szerelem átalakult, (megkopott) szeretetté. de a friss párok is mondják azt egymásnak hogy: "szeretlek". ez esetben jelentheti azt hogy "szerelmes_vagyok_beléd"


szerelmes vagy: szavakba nem ölthető; lenem írható érzés. elvakult függőség szerű kötődés X emberhez. majd rájössz ha érzed mert máshoz nem hasonlítható

2010. szept. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nagyon kedvelni valakit azt jelenti, hogy nagyon sok időt töltenél vele, mert egyszerűen csak jó vele.

Szeretni valakit: a legjobb dolog a világon, mert tartozol valakihez/valakikhez.

Szerelmesnek lenni: legszebb érzés a világon, ami néha fáj, de a fájdalom után is képes szeretni a szív:D

2010. szept. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2010. szept. 29. 00:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy olvassa-e még ezt valaki :) Amikor ezt a kérdést feltettem, volt egy fiú, akin nem tudtam eligazodni sehogy.. mindig azt mondta, hogy kedvel és szeret, de nem szerelmes... De ahogy múltak az évek, a kapcsolatunk átment totális szerelembe :) Vagy nem is tudom, ha lehet, akkor még annál is többe :) Együtt vagyunk, és imádjuk egymást :)
2014. júl. 10. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!