Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam rajta? Nem én fogok először szülni a páromnak, mert neki már van gyereke, és olyan szomorú vagyok emiatt hogy ezt én nem élhetem meg vele először, mi javíthatna a szomorúságomon? Egy gyerekes baratnőm is mondta hogy elsőnek

Figyelt kérdés
gyereket adni egy férfinak, milyen különleges, és másodjára már nem olyan, de persze minden gyerek ajándék és nagy öröm, úgy érzem hogy én gyászolom ezt hogy én nem fogom megélni vele, depressziós hajlamaim vannak emiatt.

2022. nov. 11. 16:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
29%

Egy hasonlo kerdeshez irt valaszom:


Es az mennyire egy csalad amikor meg terhes a no de mar szet is mentek? Ez a csalad? Hu de szuper, elsokent szulni, aztan hany olyan “csalad” letezik, ahol vagy az apa, vagy az anya hagyja ott a gyereket, es a masik szulo egyedul neveli fel.

2022. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
A gyereket mindig magadnak szülöd! Örök szabály! Ezt minden normális nő tudja. Ilyen felfogással kérlek szépen NE SZÜLJ GYEREKET!
2022. nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
44%
"A gyereket mindig magadnak szülöd!" 26 éves férfi vagyok de ezzel nem értek egyet és a kérdező felfogása sokkal jobb szerintem, nekem nagyon tetszik amikor egy nő(és a férfi is) a közös gyerek lehetőségében a kapcsolat és a két ember genetikájának "gyümölcsét" látja! Tudom nyálas ez egy férfitől, de ez olyan klassz dolog.
2022. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda kérdés…

Ennyit erővel az első szülött még izgi, a második meg már le van tojva testvéreknél, mert “vót má”?


A baratnőd véleménye miatt van most oda az egód. (A párod foglalkozik az első gyerekével? Csak mert érdekes, hogy téged nem az zavar, hogy meg kell osztani a figyelmet, idejét pl, meg esetleg a te életed része us valamennyire… hanem téged a máz zavar, hogy nem első.. ez olyan gyerekes)



Lehet én működik rosszul, de nekem is az volt a legelső gondolatom, hogy aki így gondolkozik az éretlen és lehet nem kéne inkább még szaporodni..

2022. nov. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Persze hogy az életünk része a gyerek, foglalkozik vele az apukája mindig, ez nem zavar mert a gyerek nem tehet semmiről, de ahol a második baba van az elsőt is te szülted neki és megvolt ez a mindent együtt éltetek át újdonsag érzés, a párom meg már mindent tud, nem is nagyon hozza fel a baba témat
2022. nov. 12. 05:34
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

"az elsőt is te szülted neki és megvolt ez a mindent együtt éltetek át újdonsag érzés, a párom meg már mindent tud, nem is nagyon hozza fel a baba témat"

Egyàltalán akar még egy gyereket, vagy csak te fantáziálsz? Az sincs kizárva, hogy az első születése sem volt olyan nagy szám neki. A pasik nem kis része nincsen elájulva egy gyerektől, úgy mint a hormon túltengéses, szaporodásra kódolt leendő anyuci, mint amilyen te is lehetsz. Megsértődhetsz, de bizony ez így van.

2022. nov. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Azért írd le hogy mire jutottál!
2022. nov. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!