Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál ha a pasid kifőzdé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képernyőkép kérdése:

Mit szólnál ha a pasid kifőzdébe vinne vacsorázni?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 09:09
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

A pasim még egyetemista, úgyhogy nem problémáznék. Egy dolgozó emberrel is szívesen elmennék amúgy ilyen helyre, mert néha tényleg tök jó a kaja.


Ha viszont egy felnőtt, önálló férfi elhívna vacsorázni, és kifőzdébe mennénk, akkor alaposan elgondolkodnék a folytatáson.

2022. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mi a különbség a dolgozó és az ilonallo között?
2022. nov. 13. 09:13
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

A dolgozó és az önálló között? Semmi, szinonímaként használtam a két szót.


Arra gondoltam, hogy egy dolgozó emberrel is elmegyek ilyen helyre, nekem abszolút nem derogál. Egy vacsorameghívás viszont ne kifőzdébe szóljon már. (Én sem a legolcsóbb helyekre hívom meg a páromat.)

2022. nov. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Ismerek olyan kifőzdét ami az éttermek kéthamadát kenterbe veri. De akinek az a fontos hogy a csilivili asztalról posztolgasson…
2022. nov. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ha jó/jobb a kaja, mint egy sima étteremben, akkor miért ne?
2022. nov. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"

Arra gondoltam, hogy egy dolgozó emberrel is elmegyek ilyen helyre, nekem abszolút nem derogál. Egy vacsorameghívás viszont ne kifőzdébe szóljon már. (Én sem a legolcsóbb helyekre hívom meg a páromat.) "


Továbbra se értem most mész vagy nem?

2022. nov. 13. 10:04
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk a munkahelyi kifőzde annyira jó, hogy szívesen viszek onnan haza is enni. Oda hívhatna, mennék barmikor. Van egy másik is az utcában, oda is mennék. Ez nem a lacikonyha típus, normális asztalok vannak, csak annyi hogy van három féle menü, döntsd el melyik kell. De pl. kihozzák az asztalhoz, az asztalnál is fizetsz, sőt csúcsidőben jobb ha foglalasz előre asztalt. Ez is kifőzde, de ide is mennék.

Viszont egy fűszerkeverékszagú, igénytelen helyre ahol az izzadthónaljú pacalfoltos pólós szőrôskarú csávó rávág egy kanál krumplipürét a besárgult valaha fehér hipószagú tálcára némi zsírcafat mellé amit megehetek a kiégetett múanyag terítős asztalnál egy rogyadozó széken, azt nem.

2022. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jaj
2022. nov. 13. 14:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülnék a meghívásnak, nem rugóznék rajta.
2022. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki azt írta, hogy nem érti, én se értem. Ha a dolgozó meg az önálló ugyanaz, akkor minek vetted külön? És az "elvinne kajálni" meg a "meghívna vacsorázni", az viszont nagy különbség? Az első: beülünk kajálni, gyere? A második pedig mi? Mitől vacsorameghívás egy vacsorameghívás neked? A szavaktól? Az időponttól?


És: mi az, hogy kifőzde? Mondanátok egyet Budapesten?

2022. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!