Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szerintem furán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szerintem furán kezeli a kapcsolatait, hogyan jelezzem neki?

Figyelt kérdés

Egy meleg pár vagyunk (srácok, 28 ő és 31 én - 1,5 éve vagyunk együtt). Általában véve konzervatívabb szemléletű vagyok, ő szabadelvűbb. Van néhány dolog, amit nem tudok "megérteni" és elbizonytalanodtam abban, hogy vajon "jogosan" érzem-e ezeket kellemetlennek.


Az egyik, hogy jelenleg a legjobb barátjával lakik együtt (lány) és olykor "meztelenkednek" egymás előtt. Pl. a párom fürdés után rendszerint úgy megy ki a fürdőszobából, mint Donald Kacsa: póló van rajta, aztán legfeljebb elől eltakarja a dolgait, de a hátsója látszódik ilyenkor. Jeleztem neki, hogy szerintem ez nagyon nem oké. Szerinte ez teljesen rendben van és semmi esély arra, hogy a lakótársa ezt meglássa - hisz amúgy sem zavarná -, annak ellenére, hogy a fürdőszoba és a lakótárs szobája egymással szemben vannak. Ezt a szokását nálunk is gyakorolta már, de megkértem, hogy nálunk ne csinálja, mert az én és a lakótársam sem csinálunk ilyesmit (szintén lánnyal lakom együtt). De volt már olyan is, hogy a lakótársa "viccből" azon pörgött neki, hogy ha esetleg nemibeteg lenne, akkor a páromat simán megkérné, hogy rakjon fel neki egy "vaginális kúpot".


Emellett másfél éve vagyunk együtt, de a családjával még mindig nem sikerült találkoznom, mert a szülei nem tudják elfogadni a melegségét és ezzel együtt engem sem. Volt már igyekvésem arra, hogy kedveskedjek például az anyukájának - ajándékot küldtem neki -, de szemtől szemben nem

találkoztunk még. Nekem sajnos nincs már "családom", ezért részemről nem nagyon tudnék klasszikus találkozókat szervezni több okból sem. Kissé úgy érzem, hogy nem tud felnőttként fellépni a szüleivel szemben és mondjuk vállalni engem/minket, ami miatt egyfajta mellőzöttséget is érzek.


Ez a fajta probléma előjött már korábban is. A lakótársa testvérének esküvőjére meghívták a barátomat, de külön megkérték őt, hogy engem ne vigyen, mert a lakótárs családja nagyon konzervatív és nehéz/kellemetlen lenne magyarázni ezt egy esküvőn. A párom ebbe belement, nem is szólt róla nekem, az "utolsó pillanatig" sem mondott erről semmit, csak akkor, amikor már rákérdeztem, hogy akkor kit visz magával az esküvőre.


Mindezen helyzeteket tudom úgy is értelmezni, hogy nekem nincs jogom mások családját és programjait meglátogatni, ha nem hívnak és nekem tiszteletben kell tartanom az ő döntésüket, ugyanakkor a párom részéről ez a fajta viselkedés és a lakótársával való "bizarr" szimbiózis számos kérdőjelet és kellemetlen érzést kelt bennem.


Szeretem és szeretném, ha a jövőben együtt élnénk és szorosabbra alakítanánk a viszonyunkat; de nem tudom, hogy beleszólhatok-e az életébe ilyen szinten.


Köszi, ha adtok néhány meglátást, tippet.



2022. nov. 13. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eltelt 1,5 év a kapcsolatotokból, és még nem került szóba sem a jövő, sem az összeköltözés?

Kb vagyunk egymásnak, összejárunk szexelni meg szórakozni, és ennyi?

Kérdezd meg tőle, hogy mit tervez veled..

2022. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem együtt laktok ha mimdketten fizetitek az albit?
2022. nov. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ezek nem nagy gondok, költözz össze vele és minden jóra fordul.
2022. nov. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!