Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Amikor egy férfi veszekszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy férfi veszekszik a párjával, annak mi lehet valójában a háttere?

Figyelt kérdés

Ismétlődő valahogy.

Volt barátommal(4 éves kapcsolat), és a barátommal is van ilyen, hogy amíg én otthonosan mozgok pl épp főzök takarítok jókedvvel, vagy a gépen dolgozok (nagyon ritkán esik meg a HO), és kis önállóan csinálom a kis dolgaim, elkezdenek belém állni akármilyen indokkal, ahelyett hogy neteznének, vagy tv, vagy beszállnának a teendőkbe főznénk együtt mint két szerelmes "gerle", de nem, hanem elkezdenek kritizálni, utálkozni.

(Vagy felhoznak vmit vádolni féltékenykedni, vagy akármilyen másik sztorit, és idegesek, rosszindulatúak, provokatívak, mintha utálnának, és addig mantrázzák,(bármit felelek, nem jó,)míg ideges leszek én is, veszekszünk.

Amikor úgy a semmiből jön ez a gonoszságuk, rosszindulatuk.

Vagy pl olyan helyzetekben, mint pl sorbanállás. Ahol csak állni kéne meg lesni.

Ilyenkor már nem szeretnek, és zavarja őket amikor én elvagyok mekkettük naivan boldogan szerelmesen? Az olyan taszító?

Vagy mi lehet az oka?



2022. nov. 14. 14:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Az van, hogy a nőknek ez kell. Mert különben unalmas a pasi.
2022. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Jah, ezt nem légbőlkapva mondom, sok nőtől hallottam már ezt.
2022. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Hu nem tudom de velem is pontosan ez történik május óta. Remélem valaki megmondja az okát.
2022. nov. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nem ez kell a nőknek.

Nálam szakítóok. Odáig jutottam ezzel, hogy inkább egyedül főzök takarítok, nem kell nekem feszko, ideg az életembe.

Csak a miérteken gondolkozom.

Aegy férfinak fáj az valahol amikor én jókedvvel csinálom a kis dolgaim boldogan?

2022. nov. 14. 14:29
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
A te párod sikeres? Normálisan keres? Sulik, család? Előző élményei milyenek? Mert az enyémnek állítólag nem volt jó semmi, munka is lehúzó rossz környezet és ugyanezt csinálja.
2022. nov. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Rajtad kívül van egyáltalán valakije?


Vannak olyan emberek akikkel el szokott járni máshová, barát rokon...??


Vagy csak úgymond te vagy?

2022. nov. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%
Ha mindenkiből ezt hozod ki, akkor azért elég idegesítő lehetsz. Olyan nincs, hogy te tökéletes vagy és mindenki más az idióta.
2022. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kockázod a hagymát dúdolva, erre odamegy és beszól valamit?
2022. nov. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ahhoz hasonlít mint amujor 14 évesen volt anyával hasonli sztorim

Egy buli után aludtam, és arra kelek hogy ordít, hogy ne aludjál takarítsál es rámbyitott minden ablajot és dőlt be a hideg.

Felkeltem fogatmostam elkezdtem dúdolgatva takarítani, rendezgetni a szobábamat, erre rámordított megint hogy nw dúdokgassak.


Mintha fájna egyeseknek ha a másik kiegyensúlyozott, boldog.


(Amugy nekik jobb is az életük az enyémnék, van sok barátjuk, jól keresnek, nekem meg sokszor instabil minden, de amikor a barátommal vagyok, főzőcskézek, boldog vagyok(nem dúdolgatok nem énekelek, csak elvagyok), az őket mintha irritálná?)

2022. nov. 14. 14:50
 10/24 A kérdező kommentje:

#8

Igen.

2022. nov. 14. 14:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!