Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Válás után ha már van gyereked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után ha már van gyereked szerettél volna még az új kapcsolatba? Férfiak válaszát várom. Hogy fogadta a párod ha esetleg nem?

Figyelt kérdés

2022. nov. 14. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
A legtöbb férfi már nem akar új gyereket, csak azért megy bele, mert mindegyik gyerektelen, fiatalabb, szingli nőt akar, hogy ne kelljen más gyerekét tartani. Aztan az új asszonytól meg nem tagadhatják meg hogy miattuk gyerek nélkül élje le az életét. Nagy nagy szerelemnek kell lennie ahhoz hogy egy férfi vágyjon egy gyerekre attol a nőtől akivel épp van. Ez még első házasságokban sincs sokszor így, csak családalapítás, társadalmi elvárás, barátnő megtartàsa a cél.
2022. nov. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb általános a 40 feletti korosztályban, nőnél/férfinél is szakító ok lehet, hogy akinek már van(nak) gyerekek, az már nem feltétlenül vágyik újra az egészre…


Én nőtől hallottam már ezt, akinek volt már 2 gyereke és nem akart már az új kapcsolata a szülni egy 3.-át az új pasinak. Igazából valahol megértem őket is.

2022. nov. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hat az en volt ferjemnek en voltam a masodik no aki szult, de mar a harmadik is terhes, szoval van aki szeretne/meggondolatlan

En szemely szerint tobb ilyet is ismerek

Van aki osszejon gyerekes novel, lesz egy kozos is, szepen nevelik

Van aki meg mindenhova csinal

2022. nov. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen,szeretnék közöset is.
2022. nov. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

😕

Jaj de rossz ezt olvasni

2022. nov. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!