Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi fér még bele abban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér még bele abban az esetben ha egy pasi más lánnyal beszélget miközben párja van?

Figyelt kérdés

Páromnak elég nagy az ismeretségi köre, sok csajjal szokott beszélni de senkivel se rendszeresen csak pl havi 1x 2x. Ezeket egyáltalán nem is szokta titkolni, mindenkivel közvetlen aranyos de nekem teljesen rendbe van a dolog. Aztán feltűnt mintha egy beszélgetést jobban titkolna. Oké sajnos vertek már így át ezért nem bírtam ki. Reméltem hogy megnyugszom és nevetek egyet magamon.

Na de amikor a beszélgetésbe olyanok vannak, hogy: "azon gondolkodtam, hogy valyon mi mindent taníthatnál nekem" illetve "jó reggelt kicsi lány" üzentek, napközbeni szelfi, "Jó éjszakát, édes álmokat ...." üzik. Szarul esik. Nem vagyunk elhidegülve, sokat bókolunk egymásnak és az ágyban sincsenek elhanyagolva a dolgok, ezért nem értem miért van erre szüksége.

Jó amúgy külföldi a csaj és game közben ismerte meg, nyilván ez az egész beszélgetés is csak egy játék....de ti csak úgy hagynátok? Nektek ez belefér?



2022. nov. 17. 09:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen pasik es nők, akiknek a flörtölés a lételemuk. De ha valakit szeretek ezt nem teszem személy szerint.

Helyedben megmondanám neki hogy ez nekem nem tetszik és ha azok után is ezt teszi (gyugiban) szépen lekoptatnám...

2022. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"valyon" ☠️☠️☠️☠️☠️



Amúgy gáz a helyzet és szerintem ez már túlmegy egy határon, írom ezt úgy hogy én nem tartom ördögtől valónak az ellenkező neművel való haverkodást. De a nyáladzás meg a partner előtti titkolózás nem oké.

2022. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Most mondjam meg, hogy bele néztem az üzeneteibe? Jogos lenne részéről is a felháborodás és utána nem hülye, megoldaná, hogy esélyem se legyen vissza nyomozni, ha ezt csinálja. 😶 Valahogy úgy érzem, ha ezt felhozom mindenképpen buktam ezt a kapcsolatot. Ami fájna épp ez a legrosszabb, hogy rohadtul fájna mert ezt leszámítva soha nem voltam ilyen boldog senki mellett. Nemrég még valamikor ő kért meg, hogy keressek meg egy pin kódot a haverjának a beszélgetésbe, akkor megláttam h egy hónapja írt neki, hogy mellettem úgy abszolút nem vágyik másra mert minden megvan bennem. Akkor most mi van??
2022. nov. 17. 09:45
 4/16 A kérdező kommentje:
Oké az a valyon most így nekem is fáj nemtudom hogy sikerült 😅
2022. nov. 17. 09:46
 5/16 anonim ***** válasza:
65%

Nem muszáj elmondanod, mert nem fogod tudni merre halad a másik csajjal. :DDD

Persze a te nyomozgatasod se oké, de az ő flortolgetese még gazabb. Mondhatni 50.50 vagytok. :))))

Eléggé rafkos a pasid amúgy, mert elmondta, tudsz a többiről, úgymond habiszi lezsirozta magának, hogy nem fogsz nyomozni, mert (valószínűleg) már akkor beszélgetett a csajjal. xD

Viszont te észrevetted, hogy valami nem stimmel, nem bízol benne, ezért a leskelodes.

Tulajdonképpen nincs értelme az egésznek, mert hazudtok, titkoloztok mindketten :D

Persze teheted tovább, hogy nem tudsz semmiről és folytatod a detektív munkát, de nem hiszem, hogy megvaltozik, mert eddig is a hátad mögött munkálkodott és azután, hogy borul a bili is azt fogja csinálni /vagy szépen lapátra tesz.

Úgyhogy döntsd el, hogy megeri-e az egész huzavona, őszinte leszek... Szerintem ez a kapcsolat nem fog működni, mert nincs tisztelet és bizalom...

2022. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem alapból ezért is nem oké az, ha valakinek nagy az ismeretségi köre és sok csajjal “barátkozik”. Egyrészt, akinek tényleg sok barátja van, az mind felszínes kapcsolat én pedig nem szeretem a sekélyes embereket. Másrészt ilyet írna a párom egy másik nőnek, biztosan zavarnam át hozza, hogy vele szorakozzon. Ha már ő nem tisztel téged, legalább te tiszteld magad annyira, hogy ott hagyod ezek után. Ha felhozod, tagadni fog és az életbe nem derül ki többet semmi róluk. Ha nem hozod fel, akkor pedig örökre tüske marad benned.
2022. nov. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Mathus ***** válasza:
0%

a kérdésre: a chat maximum morális aggályokat vethet fel, de amit csinálsz az viszont:

"BTK 224. § (1) Aki(..)

b) elektronikus hírközlő hálózat útján másnak továbbított közleményt kifürkész, ha súlyosabb bűncselekmény nem valósul meg, vétség miatt elzárással büntetendő."

Aztán jönnek a minősítések, az is az, hogy ide kiirogatod. Ez a többi hasonszőrű nőre is vonatkozik, akik ilyesmiket raknak fel ide nap-mint-nap.

2022. nov. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

#7

Kérdés, hogy például ha egy otthoni számítógépen nem lépsz ki, a másik meg odaül és meglátja akkor az kifürkészésnek számít-e.

2022. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Közös gépet használunk az enyém gyenge így megengedte hogy amikor csak akarom használjam, nem kellett detektív munka, mikor beléptem meg is volt nyitva 😆 de amúgy én is be vagyok jelentkezve szinte minden közösségi platformon a gépén
2022. nov. 17. 10:28
 10/16 Mathus ***** válasza:
0%

#8: nem. a szándék által valósul meg. de a példád ritka és bizonyos szempontból életszerűtlen. mindenkinek saját profilja van, én is kilépek az enyémből, és nem csak azért, hogy a másik ne lássa (ugyanezért csukjuk magunkra a wc-t ajtót, a privát szféránk védelméért mi is felelősek vagyunk).

a kérdező esetében nem ez történt, nem véletlenül "tévedt oda" a tekintete a le nem zárt képernyőre.

a lepontozó banyáknak üzenem, hogy nem én írtam a btk-t. és a törvényalkotónak igaza van.

2022. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!