Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mi hiányozhat a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi hiányozhat a férfi számára ?

Figyelt kérdés

Beszélgettem az egyik kollégámmal ,aki elmondta, hogy a párjával mostanában rosszul alakulnak a dolgok. Továbbá, hogy hiányzik neki a rajongás ami korábban megvolt irányában.


Meg olyat is említett, hogy a feleségével nem egy irányba változtak, így gondolom elhidegültek. Vagy igazából nem értem mi állhat a dolgok mögött,mindenesetre nekem ezeket említette.


Ti mit gondoltok ? Igazából sajnálom, hogy nem tudtam neki tanácsot adni.



2022. nov. 17. 15:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

"Vajon mi hiányozhat a férfi számára ?" - pl ez:

"Beszélgettem az egyik kollégámmal ,aki elmondta, hogy a párjával mostanában rosszul alakulnak a dolgok. Továbbá, hogy hiányzik neki a rajongás ami korábban megvolt irányában."

2022. nov. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%
Keves a szex. Massal akar dugni. Ilyenek.
2022. nov. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az utolsó komment egy kicsit szélsőséges. Nem minden pasi egyforma. Ez kb olyan kijelentés volt, mintha azt mondanám, hogy minden nő hisztigép. Holott ez nem igaz!
2022. nov. 17. 16:15
 4/15 anonim ***** válasza:
6%

Kérdező azért panaszkodik, mert nem tudja mi a teendő, pedig nyilvánvalo, hogy kihult a tűz.

A nője, vagy felesége nem ny@lj* a s*ggét, mint azelőtt, ezért kell neki a rajongás, hogy valaki felturbozza az egojat, hogy ő milyen jó férfi.

Persze a szex sem a régi és hiányzik neki az új p*na.

Hiába nem értesz egyet a másodiknak van igaza valamilyen szinten, mert a szex is ellapposott...

1es voltam.

2022. nov. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Egyszóval lejáratja a párját, párkapcsolatát mások elött.

Arany ember.

2022. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez miért lejáratás ?

Csak elmondta, hogy mi a próbálémája!

Semmi bántó kifejezést nem használt a feleségére! Csupán elmondta, mi hiányzik neki.


Nem szidta! Semmi negatívumot nem mondott a nőről!

2022. nov. 17. 19:29
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Egyetértek az 5-össel. Ilyet normális ember nem mond el kollegáknak, ez a nyavalygás a félredugni akaró férgek szokása hogy sajnáltassák magukat és így cserkésszék be az áldozatukat. Az se normális aki bedől nekik.

Nemtől függetlenül én azonnal koptatom az olyanokat akik kéretlenül és indokolatlanul (nem vagyunk barátok) beszélnek vagy panaszkodnak a kapcsolatukról. Én itt húzom meg a határaimat.

2022. nov. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Úristen milyen emberek vannak ezen az oldalon.

1. Barátok is vagyunk.

2. Ha dugni akarna akkor velem biztos nem, mert én is férfi vagyok!

3. Ha az asszony annyira tökéletes akkor nem nekem mondta volna el, hanem gondolom neki!

4. Tanuljatok meg olvasni !

2022. nov. 17. 19:40
 9/15 A kérdező kommentje:

Nektek nem mindegy ?

Arra voltam kíváncsi, hogy mit gondoltok!

Nem arra hogyan tudtok mocskolódni!

Ilyen meg olyan ember, körülbelül semmit nem tudtok róla, de szidjátok!


Az se változtatott volna semmin! Mert az itteni emberek egy darab fa értelmi szintjét se érik el (tisztelet a kivételnek)!

2022. nov. 17. 19:48
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem kéne ilyen ember aki kibeszéli a kapcsolatunkat es rossz fényben ráadásul.
2022. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!