Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sértő, ha megkérem a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő, ha megkérem a párom, akivel még nem élünk együtt, hogy mielőtt hív írjon messengeren, ha beszélgetni akar, de, ha nem válaszolok akkor hívhat?

Figyelt kérdés

2022. nov. 18. 17:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
Én ebből arra gyanakodnék, hogy ne hívjam akármikor, mert lehet éppen mással van.
2022. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint barmikor hivhat? Ennek semmi ertelme
2022. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ha nem írok vissza, akkor hívjon. De, ha fent vagyok és alapból beszélünk, akkor írjon előtte, mert mondjuk leakarom húzni a wct, megtörölni a kezem, kimenni előtte pisilni, meggyújtani a cigim, végig olvasni a cikknek az utolsó sorát. Ha meg nem írok vissza, teljesen nyugodtan hívhat.
2022. nov. 18. 17:24
 4/16 A kérdező kommentje:
És az esetek 90%ban visszaírok.
2022. nov. 18. 17:24
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ez? Nem egyszerűbb azt mondani, hogy most nem érek rá, visszahívlak. Ezzel azt jelzed, hogy ő nem fontos, jelentkezzen be előre, ha egyáltalán beszélgetni szeretne.
2022. nov. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérd ilyesmire, egyszerűbb, ha nem tudod felvenni, akkor nem veszed fel. Minek akarsz neki szabályokat kitalálni?
2022. nov. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha vki nem ir vissza lehet a telonál sincs vagy dolga van.

Legalább ne baromságokat talalnál ki.

Mert ebbol az lenne hogy vissza akartam irni csak még nem tudtam.

Egy rakat kavarodás.



Nálunk amugy teljesen máshogy van

2022. nov. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Hogy van nálatok?

Nem fogom neki megmondani, csak nem tudtam, hogy mennyire lenne sértő.

Nem lenne kavarodás, mert szinte egésznap írunk, de van, hogy írunk, majd hív hirtelen. De, ha dolgom van nyílván nem veszem fel, vagy legközelebb írok, hogy mi dolgom volt. Mindig tudja, hogy mit csinálok, és az alvás, tusolás, amikor nem veszem fel, mert nem tudom. Max fél-egy óra. Ha kötött dolgom van azt is tudja előre. Csak apró kényelem lett volna nekem.

2022. nov. 18. 17:54
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kontrollmániás?
2022. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha vecen ülsz nyilván nem veszed fel

Minek ezt előre tisztázni hogy kakilni fogok ne hívj

Majd visszahivod amikor alkalmas

2022. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!