Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek féltenem kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltenem kell a páromat ettől a nőtől?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyunk együtt a párommal, én 25 éves vagyok, ő 26. Tavasszal eljegyeztük egymást. Nagyon szerencsésnek éreztem eddig magam, mert intelligens, határozott, vicces, törődik velem és helyes is. Viszont van egy törzshelye ahol néha délután beugrik egy kávéra. Most már minden egyes nap odamegy, van hogy reggel is munka előtt. Nyár elején elkezdett ott dolgozni egy idősebb nő, 28 éves. Párom nagyon összehaverkodott vele, pedig neki is van barátja. Néha elmegyek én is a párommal és látom, hogy a párom évődik vele, piszkálja, a nő is visszaszól neki egy mondatba aztán lerázza. Nem tudom hogy viselkednek ha ketten vannak. Kezdtem féltékeny lenni és ezt megemlítettem a páromnak. Ő erre felkapta a vizet és mondta akkor most menjünk el oda és majd látom, hogy nincs köztük semmi. Elmentünk és ott előttem mondja a nőnek hogy szerintem ők kavarnak és nyugtasson már meg. A nő eléggé ledöbbent, annyit mondott hogy van barátja és esze ágában sincs megcsalni. Meg kérdezte, hogy mégis hogy gondoltam, talán ott a pulton kefél a párommal ha ő van műszakban? Kínos volt.

De azóta a párom ugyanúgy megy mindennap, ha felhívom délután munkából hazafelé hogy hol van, szinte mindig a kávézóban van. Ha ketten megyünk oda meg se vár, több lépéssel vagyok lemaradva és úgy sietek utána.

Nem vagyok olyan szép, mint ő. Kb ugyanolyan magasak vagyunk de én duci, barna hajjal szemmel. Nem sminkelem magam, ő igen. Vékonyabb nálam, vörös a haja ami szerintem kicsit közönséges. Néha észreveszem, hogy úgy néz mintha sajnálna. Ettől még rosszabb de más párom biztos nem lenne ezután, nem az a fajta nő vagyok akiért sorban állnának.

De szerintetek el akarja csábítania páromat?



2022. nov. 19. 13:05
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
96%

16 minden szavával egyetértek.

Én is vendéglátó helyen melózok beb*szja, ha minden csávó nője bejönne a cirkuszukkal. Isten mentsen ikyenektől mint ti. A csávód iszonyat gáz, hogy két nőt is megalázott. Kéne a francnak ilyen..

2022. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, így megalázott a pasid a nő előtt? Instant felkapta a vizet amint szóba hoztad ezt a dolgot,szóval nem teljesen őszinte veled.
2022. nov. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
95%
23 as nem normális. Szegény nője.
2022. nov. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%

#23

Köszönöm a válaszod. Ilyenkor áldom az eget, hogy milyen normális velem a párom, mekkora mázlista vagyok. És én még azért szoktam vele vitázni mert a koszos zoknit az ágy mellé dobja 😂 megyek és bocsánatot kérek.

2022. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó én is :)))
2022. nov. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
6%
23-as vagyok kenyérre kenhető vagyok amugy de ha fel idegesit a féltékenységgel akkor robbanok nem csalom meg már az elején nem hagyom magamra kapni valamivel ijeszteni kell anno volt hirtelen felindulásból szakitás is egy időre
2022. nov. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
86%

"Elmentünk és ott előttem mondja a nőnek hogy szerintem ők kavarnak és nyugtasson már meg."

Képes voltál így megalázni magad és még azóta is oda jársz?

Én biztos nem mennék oda soha többé a helyedben, de nem is hívogatnám a páromat, hogy hol jár...

A pincérnőnek az a dolga, hogy kiszolgáljon minden vendéget. Az olyan kreténeket is, mint a párod. Azt mondtad, intelligens. Ha az lenne, nem csüngene a pincérnőkön, akiknek ráadásul párja van.

4 éve együtt vagytok? Talán itt az idő szakítani. Ebből házasság nem lesz.

2022. nov. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
10%
Kettő percig se lennék együtt egy féltékenykedő nővel, nem hogy még el is jegyezzem. :D A kanos párod még mazochista is lehet. :D
2022. nov. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudod elkerülni hogy nem beszéljen más nőkkel pl munkahely de sztem téged nem tisztel a párod elrángatott és ezzel még is alázottrendesen. Nem hívkálnám a pasit a helyedben.
2022. nov. 24. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
38%

Eddig szeretett a pasid a féltékenységed ellenére, ezért maradt veled. De úgy tűnik, hogy szépen, lassan kiölted belőle az érzelmeket a folyamatos féltékenykedéseddel.

A külsődet hozod fel kifogásként, hogy te ducibb vagy a másik nő karcsúbb. Nem a külsőddel van a baj, a fejecskédben belül van a baj. Az önértékeléseddel.

2022. nov. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!