Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek féltenem kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek féltenem kell a páromat ettől a nőtől?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyunk együtt a párommal, én 25 éves vagyok, ő 26. Tavasszal eljegyeztük egymást. Nagyon szerencsésnek éreztem eddig magam, mert intelligens, határozott, vicces, törődik velem és helyes is. Viszont van egy törzshelye ahol néha délután beugrik egy kávéra. Most már minden egyes nap odamegy, van hogy reggel is munka előtt. Nyár elején elkezdett ott dolgozni egy idősebb nő, 28 éves. Párom nagyon összehaverkodott vele, pedig neki is van barátja. Néha elmegyek én is a párommal és látom, hogy a párom évődik vele, piszkálja, a nő is visszaszól neki egy mondatba aztán lerázza. Nem tudom hogy viselkednek ha ketten vannak. Kezdtem féltékeny lenni és ezt megemlítettem a páromnak. Ő erre felkapta a vizet és mondta akkor most menjünk el oda és majd látom, hogy nincs köztük semmi. Elmentünk és ott előttem mondja a nőnek hogy szerintem ők kavarnak és nyugtasson már meg. A nő eléggé ledöbbent, annyit mondott hogy van barátja és esze ágában sincs megcsalni. Meg kérdezte, hogy mégis hogy gondoltam, talán ott a pulton kefél a párommal ha ő van műszakban? Kínos volt.

De azóta a párom ugyanúgy megy mindennap, ha felhívom délután munkából hazafelé hogy hol van, szinte mindig a kávézóban van. Ha ketten megyünk oda meg se vár, több lépéssel vagyok lemaradva és úgy sietek utána.

Nem vagyok olyan szép, mint ő. Kb ugyanolyan magasak vagyunk de én duci, barna hajjal szemmel. Nem sminkelem magam, ő igen. Vékonyabb nálam, vörös a haja ami szerintem kicsit közönséges. Néha észreveszem, hogy úgy néz mintha sajnálna. Ettől még rosszabb de más párom biztos nem lenne ezután, nem az a fajta nő vagyok akiért sorban állnának.

De szerintetek el akarja csábítania páromat?



2022. nov. 19. 13:05
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintetek féltenem kell a páromat ettől a nőtől?"

Mecsodi problémák... Másnak nincs lába, vagy nem lát, te meg ráérsz ilyen hülyeségeken agyalni...

Annak a nőnek több esze van annál, hogy pont a te pároddal jöjjön össze. Mindenesetre örül annak, hogy oda hordja a pénzét. Sok ilyen hülyére van szükség egy kávézó fenntartásához, kellenek a vendégek. Egy jó pincérnő mindenkivel kacérkodik és flörtöl egy bizonyos szinten. Ha a köszönést, a kedves mosolyt és némi évődést annak vesszük. Ez a dolga. Ha fapiina lenne, kevesebb lenne a vendég.

2022. nov. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
27%

Kérdező:

1)Nem csabíthatja el a párod, ha ő megy oda :D

2)Párod kerek-perec megkérdezte előtted és kaptál választ.


Na most az, hogy oda jár nem biztos, hogy miatta van és beszélgetni szabad.

Viszont ha sokat féltékenykedsz lehetséges, hogy szépen kidob a párod, mert ha nincs bizalom akkor nincs értelme folytatni.


Én még nem gyanakodnek túlságosan, persze megertem, hogy nem akarod elvesziteni, de ha tovább folytatod mint írtam nem lesz jó vége.

Ahelyett, hogy ezt muveled inkább kezdhetnel valamit magaddal, ami lefoglal (hobbi, barátok) és a kulsoddel, mert onbizalomhianyban szenvedsz.

Mondjuk ha olyasmi történt volna, hogy a pasid nem állt volna elébe konkrétan, vagy úgy venned észre, hogy hanyagol, későn jár haza, kevés a szex akkor én is felutnem a fejem és hegyeznem a füleim, DE az égvilágon nem mondanék neki semmit - szépen lelépnék és kész.

Egyetlen egy pasi/nő sem érdemli meg, hogy miatta kutyaba menj vagy mint kisgyerek elkezdj hisztizni de tényleg.

Úgyhogy a tanácsom, hogy a féltékenység helyett, inkább magadon dolgozz és élvezd ki a pároddal töltött időt. :)

2022. nov. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem igen! A helyedben megtépném a vörös macát a Maúnikashowban! 😉
2022. nov. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
96%
Miért mindig a harmadik a hibás? A csaj ott dolgozik, majd akkor vedd elő, ha házhoz viszi azt a kávét...
2022. nov. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
80%
A kiskegyedben már olvastam egy ilyen sztorit. Oda is megírtad? Vagy onnan másoltad? :)
2022. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
61%
Itt a kisboltban is udvarolunk a tulajdonos hölgynek, pedig férje van, viccelődünk, évődünk, de senkinek nem jut eszébe féltékenységi jelenetet rendezni a párjaink közül, sőt, a férjének sem. Pedig ez egy kis falu, mindenki ismer mindenkit.
2022. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
42%
Pultos csaj ügyes üzletasszony. Napi 2 kávét ( kb 5x haszon van rajta) is ott iszik a párod. Szerintem ilyen kuncsaftból van vagy 20 neki. Párod meg nagy kandúrnak hiheti magat 5 percre. Magadon változtass: smink, jó frizura, sport. Dögös nő tudnál lenni te is.
2022. dec. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
100%
Jól vagy kérdező? Amúgy eléggé lealázott ezzel a szituációval. Meg te utána rohansz, ha odamentek.
2022. dec. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
67%

Saját magát alázta le azzal, hogy képes volt odamenni szembesíteni az embert a pincérnővel. Saját magát nevettette ki, nem csoda, hogy sajnálkozva nézett rá a pincérnő.

Én 28 éve ugyanahhoz a fodrász csajhoz járok, aki ráadásul egyidős velem, nagyjából mindent tudunk egymás magánéletéről, folyamatosan ugratjuk egymást, duplaannyi ideje ismerem őt, mint a páromat, mégse jut eszembe megcsalni vele és a párom sem kap féltékenységi rohamot, ha fodrászhoz megyek. Intelligencia kérdése az egész.

Ugyanakkor fiatalon sok mindent másként lát az ember, el tudom képzelni, hogy kérdező önbizalomhiányos és féltékeny, de ezeket meg kell tanulni kinőni, mert ha férjnél lesz később és ugyanilyen féltékenységi rohamokat kap minden riválisnak vélt nő esetén, akkor igencsak rossz házaséveknek néz elébe.

2022. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:

Igazatok van, beláttam hogy csak rávetítettem a haragomat a nőre mert valahogy irigy vagyok rá. Ő szerencsés, szép arca van, csinos külseje, sokan kedvelik. Én sosem leszek olyan mint ő.

De összeszedtem magam és elmondtam a páromnak, hogy ez az egész még mindig nagyon bánt. Úgy tűnt megértette végre és december közepe óta egyszer sem volt. Most úgy tűnik minden rendben.

Mindenesetre szeretném megköszönni a sok választ.

2023. jan. 14. 11:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!