Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van kapcsolatban lenni? Minden jó dolog tiltott lesz. Pl, kizárólag 1 emberrel lehet BESZÉLGETNI.

Figyelt kérdés
Néha nem tudom Magyarországon zárják be jobban az embereket vagy a muszlim országokban a nőket. Még ott is lehetnek barátaik, érdeklődési körük az embereknek, Magyarországon, pláne a gyakorin szocializálódott embereknél pedig, a kapcsolat maga a börtön. Feltesznek ilyen kérdéseket pl: ha van párod, mit akarsz te más emberekkel beszélni? WTF?

2022. nov. 21. 12:15
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
80%
Te magadtól vagy ennyire hülye vagy segítenek neked??
2022. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Honnan jött ez a hülyeség, hogy egy emberrel lehet csak beszélgetni?
2022. nov. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%
Itt valaki nagyon frusztris :D
2022. nov. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
Attol meg, mert olvastal egy ilyen valaszt, nem ez vonatkozik mindenkire.
2022. nov. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, hogy eddig milyen kapcsolatot láttál, vagy milyenben voltál, de az ideális kapcsolat nem ilyen.


Én kapcsolatban vagyok, de mégis szabadnak érzem magam. Beszélgetek másokkal - még férfiakkal is, természetesen semmilyen "extra" szándék nélkül.


Társak vagyunk, nem egymás alárendeltjei.

2022. nov. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Hogy hogy honnan jött? Itt írogatják a megcsalós kérdéseiknél. Egyre több az elborult ember.
2022. nov. 21. 12:51
 7/42 anonim ***** válasza:
91%

Olyat kell tanálni akivel egyeznek a normaitok.


Akik nem baratkoznak a másik nemmel azoknak oan tars kell aki szinten nem, akik meg nyíltak azoknak olyan tars akik szintén nyíltak.

2022. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

"Attol meg, mert olvastal egy ilyen valaszt, nem ez vonatkozik mindenkire."

Írjatok minél többet ilyeneket, zene füleimnek.

Nem egy választ láttam hanem mióta gyakorizok pár hete, már vagy 50 ilyen válasz volt.

Olvasni is borzalmas.

2022. nov. 21. 12:53
 9/42 anonim ***** válasza:
95%
Bárkivel beszélgethetek. Ahogy a férjem is. Nem is értem ezt. Nyilván nem flörtölök messengeren hapsikkal, ha ilyesmire gondoltál.
2022. nov. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Azt hiszik az a monogám aki nem beszélget. Közben, valóság: azok csalják meg legtöbbször a párjukat akik ilyen begyöpösödöttek, aztán a következőben is a szabályaikon hisztiznek, az is tönkremegy és így tovább.
2022. nov. 21. 12:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!